Site icon Campaign Türkiye

Yaratıcı genç girişimciler için son gün 16 Ağustos

JCI Kadıköy’ün 2010 yılından beri düzenlediği Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması, Creative Young Entrepreneur Awards (CYEA), 18-40 yaş arası yaratıcı girişimcilerin ülke bilinirliğini artırmayı ve girişimlerinin uluslararası boyutlara ulaşmasını sağlamayı hedefliyor.

2013 yılı finalinde, Alemşah Öztürk, Burcu Toprak Akdarı, Gülden Yılmaz, Melek Pulatkonak ve Sina Afra gibi girişimcilik dünyasının önemli isimlerinin de jüri üyeliği yaptığı CYEA bu sene,  CBC – Creative Business Cup’ın Türkiye adına ev sahipliğini de üstleniyor.

Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması’nın finalisti, CBC – Creative Business Cup’a Türkiye temsilcisi olarak katılacak. Danimarka’nın “Business and Growth Bakanlığı”, “Danish Business Authority” ve “Center for Cultural and Experience Economy” tarafından düzenlenen CBC, yaratıcı sektörlerdeki girişimciliği onlarca ülkede gerçekleştirilen yarışmalarla ödüllendiriyor.

18-20 Kasım 2013 tarihlerinde Kopenhag’da gerçekleşecek olan Creative Business Cup’a katılmaya hak kazananarak Türkiye’yi temsil edecek girişimci, global finali kazanması durumunda uluslararası network’ten yararlanmanın yanı sıra para ödülüne ve çeşitli başka ödüllere de kavuşacak.

Tüm bu fırsatlar için CYEA’nın son başvuru tarihi 16 Ağustos.

 

 

Exit mobile version