Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali başlıyor

E-Spor ve dijital oyun severleri iki gün sürecek bir organizasyonla bir araya getiren Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali, 10-11 Mart tarihlerinde düzenlenecek.

10-11 Mart tarihlerinde Hilton İstanbul Convention&Exhibition Center‘da düzenlenecek etkinlik, League of Legends, Player Unknown’s Battlegrounds gibi oyunları bir araya getirecek. Dijital oyun dünyasının bir parçası olan karakterler de katılımcılara eğlenceli iki gün yaşatacak.

E-oyun festivalinin, dijital medyanın zirvesindeki Hürriyet’in öncülüğünde ve Spor Arena platformunun ev sahipliğinde gerçekleşeceğini söyleyen Hürriyet İcra Kurulu Üyesi ve Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, “Dijital dünyaya yaptığımız yatırımların nihai sonucu olan Spor Arena, kısa sürede büyük bir platforma dönüştü. Spor Arena bugün sadece futbol, basketbol, voleybol gibi sporları değil aynı zamanda dijital dünyanın takım sporları olarak kabul gören e-gaming konusunda da okuyucuyla buluşmaktadır. Geleneksel hale gelmesini planladığımız E-spor Oyun Festivali’yle her yıl sektörün hem tüketici hem de üreticilerini aynı platformda buluşturmak büyük bir heyecan” dedi.

Festivalin en iyisi olmak için yarışacaklar

Festivalde ilk gün League of Legends oyuncuları ve takımları, oyunda yeteneklerini göstermek üzere ‘Sihirdarlar Vadisi’nin şampiyonu olmak için festivaldeki yerini alacak. İkinci gün ise Player Unknown’s Battlegrounds turnuvası sayesinde tam bir e-gaming şöleni yaşanacak. Turnuvaların yanı sıra festival boyunca oyun severler hayranı oldukları oyuncu ve fenomenlerle tanışma imkanı yakalayabilecek, en yeni oyunları ve oyun teknolojilerini deneyimleme şansı yakalayacak, ödüller kazanabilecek ve oyun topluluklarıyla bir araya gelme fırsatı yakalayacaklar.

Spor Arena jürisi ve katılımcıların oylarıyla “Teknosa Oyunun Büyükleri” de ödüllerine kavuşacak. Yapı Kredi Play, Teknosa, Migros, Coca-Cola, n11.com, ByNoGame, Burger King, Kahve Dünyası, MedyaNet, Flans Esport  sponsorluğunda hayata geçen Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali’nin biletlerine Biletix’ten ulaşmak mümkün. Etkinlikle ilgili detaylara ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.