Wu-Tang Clan uzayda

Impossible Foods ile iş birliği yapan Amerikalı rap grubu Wu-Tang Clan uzayda markanın yeni ürünlerini tanıtıyor. Reklam filminde tüketici sorularını yanıtlayan gruba, yaratıcılığın ne olduğunu anlatan küçük bir kız ve tamamen sebzeden yapılmış burgerler eşlik ediyor.

Wu-Tang Clan uzayda daha fazla bilgi edinmeye ve aydınlanmaya çalışıyor.

Eski kung-fu filmlerine duydukları sempati, vejetaryenlik ve uzay merakı gibi anahtar kelimelerle tanınan Wu-Tang Clan, Impossible Foods için Sam Spiegel’in yönetmen koltuğuna oturduğu bir kısa film serisiyle karşımızda. Serinin ilk filminde GZA The Genius ve Ghostface Killah’yı dünyadan gelen soruları cevaplarken izliyoruz. Grubun üçüncü üyesi olan RZA ise”Wu-F-O” gemisinde gelişen olaylara “RZA 9000” isimli yapay zeka olarak eşlik ediyor. Üstelik bu bölümde epik kung-fu sahneleri “Ay dövüşü” formatında karşımıza çıkıyor.

Daha fazla aydınlanma için

Wu-Tang Clan’in dünyadan gelen soruları cevaplamasının nedeni, insanlığı aydınlanmaya bir adım daha yaklaştırmak. Gelen ilk soru ise “Bilincimi nasıl daha ileri taşıyabilirim?” şeklinde. Klan bu soruya “Daha fazla oku, çalış, öğren, sorular sor ve daha fazla Wu dinle” cevabını veriyor. “Köpeğin ne düşünüyor?” sorusunun cevabı ise “Köpeğine sor” şeklinde.

İnsanlığın bir diğer aydınlanması ise Impossible Foods ile yaşanacak. Çünkü marka, tadını sevdiğimiz tüm et ürünlerini tamamen bitki bazlı malzemelerle hazırlıyor ve hepsinin et kadar çok lezzetli olduğunu iddia ediyor. White Castle restoranlarında tüketiciye sunulan “Impossible Sliders” isimli ürünün etoburlar tarafından en azından bir kez denenmesi için de Wu-Tang Clan devreye giriyor.

Henüz sadece ilk bölümü yayımlanmış olan seriyi buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca uzayla ilk temasını bir astronot aracılığıyla kuran Impossible Foods’un Dünya’ya övgülerle dolu eski reklam filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.