World Surf League mercanlara sahip çıkıyor

World Surf League (WSL) fosforlu mercanların verdiği global tehlike sinyallerine dikkat çektiği global kampanyasıyla izleyicileri okyanusun derinliklerine götürüyor.

Sörfçülerin de yarıştığı okyanusları korumaya yardımcı olan World Surf League, ‘Glowing Glowing Gone’ isimli global kampanya ile mercan kayalıklarına sahip çıkmak ve daha çok finansman sağlamak için harekete geçti.

Fosforlu mercanların karşı karşıya kaldığı krize karşı farkındalığı artırmaya odaklanan kampanya okyanus bitkilerini yeniden canlandırmak için Fransız Polinezyası’nı (Tahiti) yerel projeleri desteklemeye teşvik ediyor. Mercanların çekici yakın plan görüntüleri ile başlayan film devasa dalga görüntüsü ile sona eriyor.

Nike’a ait Hurley (giyim firması) tarafından sunulan Tahiti Pro Teahupo etkinliğinde fosforlu mercanların gerçek renklerini kullanıyor. Yarış formalarında da kullanılan bu özel parlak renk yelpazesi (Glowing Yellow, Glowing Blue, Glowing Purple), kampanya ortakları Adobe ve Pantone tarafından yaratıldı.

Künye

Reklamveren: WSL PURE / World Surf League

Ajans: The Ocean Agency

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.