Winona Ryder ve Elizabeth Olsen H&M’in yeni reklamında

Dünyaca ünlü oyuncular Winona Ryder ve Elizabeth Olsen H&M’in 2018 İlkbahar Koleksiyonu için markanın yeni reklam filminin başrolünde yer aldılar.

Film aynı zamanda; modeller Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam, Naomi Shimada ve şarkıcı/besteci Andrea Valle gibi birbirinden farklı ve güçlü kadınları da kapsıyor. Yerel bir kafede başlayan kadın dayanışması ve arkadaşlık kutlamasının sokaklara taşmasını anlatan kampanya filmi Buenos Aires’te geçiyor.

H&M’in 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyadaki düşüncesini ifade etmekten çekinmeyen modern kadınlara ithafen tasarlanan belirgin hatlara sahip, eğlenceli ve çiçek desenli ürünlerinden oluşuyor. Marka, 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyada ve online’da 22 Mart’ta satışa sundu.

Künye
Reklamveren H&M
Ajans Adam & Eve/DDB London

H&M’in geçtiğimiz senenin sonunda Noel için hazırladığı reklamında, Nicki Minaj ve Jesse Williams Noel Baba’nın kötü kalpli kardeşinin peşine düşen bir genç kızın ilham verici hikayesini kızlarına anlatan anne ile babayı canlandırmıştı. Reklam filmini tekrar hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.