Site icon Campaign Türkiye

White Walker’lar Chromebook yardımıyla insanları köleleştirecek

Google yeni kampanyası için Microsoft Surface gibi ürünlerle rekabet edebilecek şekilde konumlandırılmış bir hibrid dizüstü bilgisayar olan Pixel Chromebook ile HBO’nun popüler dizisi “Game of Thrones“u bir araya getirdi ve dizinin buz kadar soğuk evrenindeki ölümsüz White Walker’lar Chromebook ile insanları köleleştirme planları yapıyor.

Reklam filminde Foreigner’ın “Cold to Ice” adlı şarkısının melodileri çalarken bir Frozen Night King, Google Slides kullanarak “The Realm” olarak bilinen kurgusal dünyaya karşı ölümsüz ordusuyla yapacağı bir saldırıyı koordine eden bir sunum hazırlıyor.

Konu “Winter is here” gibi ifadeleri yazmaya geldiğindeyse, onun yazı tipi tabii ki “Iceberg” oluyor. Google’ın kampanya için özel olarak tasarladığı web sitesinden Night King’in sunumlarına göz atabilirsiniz.

Google’da Chromebook‘ın küresel marka direktörü olan Aude Gandon‘a göre insanlığın köleleştirilebilmesi için “Game of Thrones’da sürekli yeni şeyler inşa etmek zorunda kalındığı için sürekli yeni katılımcıların eklenmesi” gerektiğini söylüyor. “Chromebook, Slides’da birlikte yazabilme ve yorum bırakabilme özellikleri ile harika bir iş birliği aracı haline geliyor. Bu da bizim için önemliydi.

Şirket, geçtiğimiz yıl kapılarını ilk müşterisi olarak Google’a açan ve yalnızca dijital kampanyalarda yer alan Richmond, Virginia merkezli Arts & Letters ile birlikte çalıştı.

Künye

Reklamveren Google
Ajans Arts & Letters

Exit mobile version