Wes Anderson filmleri gerçek olursa

Reddit’te açılan Accidental Wes Anderson başlığı ünlü yönetmenin filmlerini aratmıyor.

Yaratıcılık gerektiren işlerde işin en güzel yanı ortaya çıkan işin pek çok kişiye ilham verme ihtimali taşıması olsa gerek. Birileri şekil verdiğiniz bir heykeli görür, yazdığınız bir kitabı okur, yaptığınız bir filmi izler ve sizden esinlenerek yepyeni projelere imza atar.

Reddit’te ortaya çıkan “Accidental Wes Anderson” da tam olarak böyle bir proje. Aslında henüz proje olabilecek niteliklere sahip olmasa da dünyanın en çok takip edilen sitesinde hatırı sayılır ve oldukça özenli bir katılımla dikkatleri çekmeyi başarmış durumda.

Çoğu zaman bir film izlerken beğendiğimiz sahnelerde “keşke orada olsam” deriz. Hiç şüphesiz ki bir Wes Anderson hayranıysanız kendisinin pek çok filmi için bu cümleyi kurmanız mümkün. Tarzıyla, filmlerine hakim olan renklerle sinemada bambaşka bir dünyayı bizlere sunan ünlü yönetmenin hayranları da yaratıcılıklarını konuşturmuşlar. Ve Reddit’te “Accidental Wes Anderson” başlığından birbirinden ilgi çekici kareler paylaşmışlar. Karelerin her biri Wes Anderson’ın filmlerinden bir sahneyi andırıyor. İlginç ve yüksek yapılar, farklı renkler…

Fotoğraflar, belirli bir ülkeden ya da şehirden de gelmiyor, dünyanın pek çok yerinden kareleri bu başlık altında görmek mümkün.

(Kaynak: Reddit)

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.