Wee Baby’den sağlık çalışanı annelere özel video

Wee Baby, hazırladığı özel video ile #yariniçinbugün diyerek korona mücadelesi kapsamında büyük fedakarlık göstererek evlatlarından ayrı kalan sağlık çalışanı annelere dikkat çekiyor ve başta sağlık çalışanı anneler olmak üzere tüm annelerin Anneler Günlerini kutluyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona mücadelesinin en önemli kahramanları şüphesiz sağlık çalışanları. Ailelerinden ve sevdiklerinden uzak, gece gündüz demeden işlerine devam eden sağlık çalışanları, hastaların şifa bulması için büyük bir özveriyle çaba gösteriyorlar. Evlatlarından ayrı kalmak zorunda kalan sağlık çalışanı anneler ise, bu yıl her zamankinden farklı bir Anneler Günü geçirecek.

Wee Baby, Anneler Günü için hazırladığı video ile bu yıl özel günlerini buruk geçirecek sağlık çalışanı annelere sesleniyor. Video, bu zor günlerde binlerce sağlık çalışanı annenin, gelecek günlerde çocuklarımızla birlikte olabilelim diye kendi çocuklarından uzakta kalarak gösterdiği fedakarlığa dikkat çekiyor ve başta sağlık çalışanı anneler olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.Künye:
Reklamveren Burda Bebek
Marka Temsilcileri Olcay Orkun, Gamze Ertaş
Reklam Ajansı Artful
Kreatif Direktör Selim Ceylan
Metin Yazarı Raci Seymen
Sanat Yönetimi / Video Prodüksiyon Yunus Emre Aytaç
Proje Yönetimi Elif Öğe, İrem Yavsı Ebussuutoğlu, Şafak Kapsuk
Ses Sanatçısı Elif Sıla Çam
Ses Yönetimi Eren Sunay

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.