Site icon Campaign Türkiye

Wavemaker, Koroplast’a tam hizmet verecek

Küresel çapta faaliyet gösteren WPP grubuna bağlı şirketlerden Wavemaker Türkiye, 10 yıldır iş birliği yaptığı Koroplast’ın dijital mecra yönetimini de üstlenerek tam hizmet medya satın alma ajansı oldu.

 

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri üreten marka Koroplast, kasım ayında düzenlediği konkurla yaklaşık 10 yıldır iş birliği yaptığı Wavemaker Türkiye’ye, dijital mecra yönetimini de emanet etti.

Wavemaker Türkiye CEO’su Serdar Aytok, konuyla ilişkin yaptığı değerlendirmesinde şunları söyledi: “Koroplast Wavemaker’ın Türkiye’deki yolculuğunda uzun süreli çalıştığı köklü markalarından biri. Yaklaşık 10 senedir hizmet vermekten büyük keyif duyduğumuz Koroplast’ın hizmet kapsamını genişleterek bizimle yola devam etmesi bizi mutlu etti. Son 2 yıldır global bakış açımız olan “Pozitif Provokasyon” ile büyümenin her zaman daha iyi bir yolu olduğuna inanıyoruz. İş birliği içinde olduğumuz tüm markalarımızın büyümesini pozitif bir şekilde provoke ediyoruz. Koroplast çatısı altındaki tüm ürünlerin de işlerini büyütmesine aynı bakış açısı ile destek vereceğimiz için heyecanlıyız. Tüm Koroplast ailesine almış oldukları bu karar için teşekkür ederiz.” 

Exit mobile version