Volvo çevreye zarar vermeyen marka kimliğini öne çıkarıyor

Volvo Car UK, Eden Project ve Eden Sessions müzik konserleri ile gerçekleştirdiği üç yıllık ortaklığı duyurdu. Resmi otomotiv ortağı olma anlaşması, AEG Global Partnerships tarafından sağlandı.

Volvo, İngiltere merkezli eğitimle ilgili yardım kuruluşu Eden Project ve Eden Sessions konser serisiyle ortaklık kurarak daha sürdürülebilir bir geleceği desteklemeye olan bağlılığını göstermeyi ve sektörler arasında uzmanlığı paylaşmayı umuyor.

Volvo ve Eden Project, tüketicilerin elektrikli otomobil satın alma ve kullanma konusunda karşılaştıkları bazı zorlukların ve engellerin üstesinden gelecek, sıfır emisyonlu (çevreyi kirletmeyen) araçların kullanımını hızlandıracak.

Volvo Car UK, devam eden operasyonları desteklemek için Eden Project’e bir Volvo XC40 Recharge tamamen elektrikli araç filosu sağlayacak.

Volvo, Eden Sessions’ın sunum ortağı, yıllık konserler serisi eylül ayında Cornwall’daki St. Austell yakınlarındaki ünlü Biomes’in önünde gerçekleşecek. Bu yılki sanatçılar: 11 Eylül – Ben Howard, 12 Eylül – McFly, 14 Eylül – Royal Blood, 16 Eylül – Snow Patrol, 17 Eylül – The Script ve 18 Eylül – IDLES.

Volvo Car UK Genel Müdürü Kristian Elvefors: “Volvo 2020’de, 2040 yılına kadar tamamen iklim açısından nötr bir şirket olma hedefi de dahil olmak üzere bir dizi cesur iklim hedefi belirledi. Ayrıca 2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomobil üreticisi olma dönüşümümüz, tamamen elektrikli XC40 Recharge ve yakında çıkacak olan C40’ın lansmanı ile yolunda gidiyor.

Bu kolektif bir çabadır ve bu hedeflere ulaşmak için aynı vizyonu paylaşan kurum ve kişilerle ortak olmamız gerekiyor. Eden Project bu açıdan bizim için mükemmel bir uzun vadeli ortak. İşletme olarak onların, gezegenle ilişkimiz hakkında ufuk açıcı bir içgörü sağlayan süregelen girişimlerinden çok şey öğrenebiliriz. Ortak değerlerimizle, bu çevresel mesajı herkesin zihninde ön plana çıkarmayı ve değişim için bir katalizör olmaya devam etmeyi umuyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.