Volkswagen Amerika okullara yardım ediyor

Volkswagen Amerika, sınıflarda öğretmenlere ve çocuklara 1 milyon $ ile yardım ederek ve uygun bir kampanya ile Drive Bigger Summer Event’i başlatıyor.

Otomobil üreticisinin DonorsChoose.org ile iş birliği yapıyor. Bu çevrimiçi yardım derneği, öğretmenlere sınıf projeleri ve temel ihtiyaçlar için finansman sağlıyor; VW müşterilerine, bayilerine ve çalışanlarına öğretmenlerin yeni okul yılına hazırlanmalarına yardım etme şansı veriyor.

Volkswagen’in 1 milyon $’lık bağışı, hem DonorsChoose.org’ doğrudan seçilmiş sınıf projelerine yapılan kurumsal bir bağış hem de Volkswagen tarafından yapılan bağışların yüklendiği DonorsChoose.org bağış kartlarını kapsar. Bu kartları yaz etkinliği boyunca bayiler, müşterilerine verebilecek. Bağış kartını alan müşteriler, web sitesini ziyaret edebilecek ve Volkswagen’in destekleyeceği bir sınıf projesini seçebilecek. 

Ortaklığı desteklemek için tamamen entegre ve bölgesel ‘Drive Bigger Summer Event’ kampanyası başlıyor, TV ve radyo reklamlarını, dijital, sosyal ve (İngilizce ve İspanyolca dillerinde) satış noktası çalışmalarını içeriyor. ‘Drop Off’ reklamı, çocuklarını okula bırakan ebeveynleri gösteriyor bir otomobil şirketinin okul yolunda sürmekten daha fazlası olması, bu okullara yardım etmesi gerektiğini belirtiyor. Reklam, “Drive something bigger than yourself” (Kendinizden daha büyük bir şeye güç sağlayın) sloganıyla sona eriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.