artwork

Vodafone’dan hashtag’li tatil kampanyası

10 sene önce

0

Vodafone’un Hollanda‘da başlattığı yeni kampanya kullanıcılara yurtdışındayken rahatça konuşma, mesajlaşma ve mobil araçları günlük 2 euro karşılığında sunan ”all-in-one” isimli seyahat paketini tanıtmayı amaçlıyor.

Kampanya kullanıcılara oluşturulan internet sitesi üzerinden üzerinden hashtag’ler yardımıyla tatil yapmak istedikleri yerleri seçme imkanı veriyor. Tatil hakkı kazanabilmek adına ilk olarak iki kişilik rezervasyon yaptırılıyor. Sonrasında haftada sadece 1 gün açık olan internet sitesi üzerinden kullanıcılara check-in imkanı sunuluyor. Geçen haftanın kazananları #touristshit hashtag’iyle İstanbul’a gönderildi.

Kampanyanın medya planlama ve konsept – tasarım işleriyle Blue Mango Interactive, müzik dizaynıyla Big Orange ve web sitesiyle de Random ilgilendi. Kampanya önümüzdeki süreçte banner’lar, sosyal medya reklamları ve YouTube üzerinden bir tanıtım filmiyle desteklenecek.

Şirket, kampanya sayesinde mobil veri hizmetleri ve sosyal medya paylaşım alanlarında başarı yakalamayı hedefliyor. Oluşturulan internet sitesi kullanılan hashtag’ler vasıtasıyla coğrafik konumun ve gidilen yerlerin analizlerini yapabiliyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...