Vodafone UK’den “Lewis Hamilton ile drone yarışları”

Vodafone UK Formula 1 Dünya Şampiyonu LewisHamilton’u markanın reklam yüzü olarak ön plana çıkartıyor. Hazırladığı yeni kampanyada Vodafone, yeni 5G teknolojisini Hamilton ile bir drone yarışıyla ekranlara taşıyor.

Vodafone’nun en yeni 5G yüzü, altı kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olmuş Lewis Hamilton, kablosuz teknolojinin gücünü tanıtmak için drone yarışında artırılmış gerçeklikte yarışa katılıyor. “Lewis Hamilton x drones”, isimli reklamda Hamiton’un İngiltere’nin en iyi drone yarış yıldızlarıyla kafa kafaya gittiğini görüyoruz (evet drone yarışları gerçek bir şey, hayır tahmin ettiğiniz gibi Heathrow Havaalanı’nda gerçekleşmedi).

Bu arada, reklamda şaşkınlık gösteren spor yıldızı, artırılmış gerçeklik oyununu oynamaya çalışırken, aynı zamanda hayatmıza yeni yeni giren teknoloji terimlerini öğrenirken gösteriliyor. Usta yarış arabası sürücüsünü içeren üçüncü bir filmin bu yıl Mart veya Nisan aylarında gösterilmesi bekleniyor. Vodafone ve Hamilton’un sosyal platformlarında başlatılan eser, Clare Ferguson’un yönettiği, We Are Social Studios aracılığıyla yaratılan kampanya Hannah Markus tarafından yazılmıştır.

Künye:

Marka: Vofaone UK

Ajans: We Are Social

Yönetici: Kelly Cross

Sanat Yönetmeni Clare Ferguson

Reklam Yazarı Hannah Markus

Tasarımcı: Simone Verza

Üst düzey yaratıcı teknoloji uzmanı: Sam Cox

Yönetmen: Luc Janin

Yapım şirketi: We Are Social Stüdyoları

Yapımcı: Jennifer Lawlor

Görüntü Yönetmeni: Joe Cook

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.