Vodafone Karakartal’ın marşı hazır!

Vodafone’un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal platformuna özel, yeni bir marş yazıldı. Beşiktaşlı taraftarların #BizKaraKartalız etiketiyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı sözlerden oluşan marşı yine Beşiktaşlı taraftarlar besteledi ve söyledi.

Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan kampanyanın reklam filmini ise Umut Aral yönetti.

Taraftar yazdı, besteledi, söyledi

Teaser videoları eşliğinde başlayan kampanyada taraftarlardan #BizKaraKartalız etiketiyle marş için söz yazmaları istendi. Taraftarların yazdığı on binlerce sözden birliktelik ve desteği anlatan en güzel 3 dörtlük seçildikten sonra taraftarlardan sözleri bestelemeleri istendi. Taraftarlardan gelen yüzlerce beste videosu arasından en iyi olan seçildi ve Vodafone KaraKartal’ın marşı belli oldu. Kampanyanın film çekimlerinde de taraftarların yazdığı #BizKaraKartalız marşı eser sahibi Beşiktaşlı taraftarlar tarafından okundu.

1 ay geçerli 3 GB internet hediye

#BizKaraKartalız kampanyası kapsamında, Beşiktaşlılar Vodafone KaraKartal’lı olarak 1 ay geçerli 3 GB internet kazanabiliyor. Ayrıca, arkadaşlarını da Vodafone KaraKartal’a davet ederek birlikte 3’er GB kazanarak hediye internetini katlayabiliyorlar. Vodafone KaraKartal programı kapsamında Beşiktaş taraftarları, mevcut tarifelerine ek olarak aylık 3 TL ve 5 TL'lik destek paketlerinden birini seçerek hem takımlarına destek oluyor hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıyor.

Künye:

Reklamveren Vodafone Türkiye
Reklam Ajansı Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmen Arda Erdik
Yaratıcı Yönetmen Başar Bellisan
Yaratıcı Grup Başkanı Barış Sarhan
Yaratıcı Grup Selçuk Çelebioğlu, Furkan Şahin, Kadri Bayhaner, Baturay Dağlar
Müşteri İlişkileri Nil Gökçe Sanay
Ajans Yapımcısı Can Taşkın
Yapım Şirketi Atlantik Film
Yönetmen Umut Aral
Yapımcı Gizem Başaran
Müzik Jingle Mingle

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.