Vodafone Cep Cüzdan ile temassız ödeme

Vodafone Cep Cüzdan ile temassız ödeme ilanlarına mideniz doluyken bakmak istemeyebilirsiniz. Kartlar ve paralar elden ele geçerken yaşanabilecek hijyen problemlerini ele alan ilan serisi hassas bünyeleri zorlayabilir.

Çoğu zaman düşünmüyoruz, hatta düşünmek de istemiyoruz ama az önce para üstünü uzatan kasa görevlisinin o ellerle gün içinde neler yaptığı büyük bir sorun. Kartınızı POS cihazına takan eller yarım saat önce göbeğini mi kaşıyordu, bozuklukları sayan parmaklar birkaç dakika önce burnun gizemli derinliklerinde 20.000 fersah keşfe mi çıkmıştı? Bilemiyoruz. Ama şüpheleniyoruz.

En iyisi Vodafone Cep Cüzdan ile temassız ödeme yapmak.

Y&R Team Red İstanbul da bu şüpheleri ortaya koyan bir ilan serisi yapmış, Vodafone Cep Cüzdan ile temassız ödemenin sağladığı faydalara hijyen açısından yaklaşmış.

İlanları yakın zamanda gazetelerde, dergilerde ve açıkhava panolarında görür müyüz bilemiyoruz ama İngilizce metinler serinin Cannes Lions yolcusu olduğu hissini uyandırıyor. Vodafone Türkiye geçtiğimiz yıl da Cannes Lions’tan ödülle dönmüş, bu yıl Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year’da Yılın Markası seçilmişti.

Künye

Reklamveren: Vodafone Türkiye
Reklam Ajansı: Y&R Team Red Istanbul
ECD: Ayşe Aydın Erdoğan
Kreatif Direktör: Erkan Kaya, İlker Dağlı
Kreatif Grup Direktörü: Kerem Tüten
Art Direktör: Ümit Aydın
Metin Yazarı: Hüseyin Gündüz
Marka Direktörü: Sezin Özçelik
Marka Yöneticisi: Ece Kaptanoğlu
Stratejik Planlama Direktörü: Serra Gizem Akyel
Stratejik Planlama: Özge Sargın
Ajans Prodüktörü: Gamze Bayındır Gedik
Fotoğraf: Fethi Izan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.