Vodafone birlikte başarabiliriz diyor

Vodafone marka konumlandırmasına yönelik multi market güncellemesinde, insan ruhunun teknolojiyle bir araya geldiğinde ulaşabileceği başarıları öne çıkarıyor.

Yeni marka konumlandırmasına paralel olarak hazırlanan ‘Together We Can’ kampanyası, 12 aylık TV, basılı ve dijital mecralardaki reklam programıyla birlikte Vodafone’un teknoloji ve toplum arasındaki ortaklığın daha iyi bir gelecek inşa edebileceğine olan yoğun inancını gösteriyor.

2 Nisan’da İngiltere’de başlayacak olan bu kampanyanın bir dakikalık TV reklamında genç bir kız; teknolojinin hastalıkları iyileştirme ve iklim değişikliği ile mücadele üzerinde oynayabileceği rol ve dijital dünya ile iç içe olma hakkında sorular yöneltiyor.

Basılı ve dijital mecralarda yer alacak bir dizi hikayenin yanı sıra reklam, Vodafone’un bu soruları (5G’nin piyasaya sürülmesi, gigabit ağlar ve dünyanın en uzak bölgeleri arasındaki bağlantı, kanser ve Covid-19 ile mücadelede Vodafone DreamLab uygulaması hakkında) cevaplandırmadaki önemli rolüne ışık tutacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.