VitrA, “Hayallerini tasarla” diyor

VitrA, “VitrA ile Hayallerini Tasarla” diyerek, herkesi hayal etmeye davet ediyor…

Yaşamı güzel kılan her yeniliğin önce bir hayalle başladığına inanan ve müşterilerini hayal kurmaya davet eden VitrA’nın VitrA ile “Hayallerini Tasarla” temalı reklam filmi gösterimi ve yarışması, eş zamanlı olarak başladı.

VitrA’nın yeni reklam filminde, bir kadının, VitreAlity sanal uygulamasıyla tasarladığı banyoyla ailesine sürpriz yapması ve hayalini gerçeğe dönüştürmesi anlatılıyor. Reklam, farklı alanlarda sayısız hayali gerçekleştiren VitrA’nın her yaşa, beğeniye ve beklentiye yönelik ürün çeşitliliğine vurgu yapıyor. Alametifarika imzasını taşıyan filmin yönetmenliğini Bora Egemen yaptı. Reklam müziğinin söz ve bestesinin yapımını Nilinişleri üstlenirken, seslendirmesi Seçil Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi.

Türkiye’nin 7 bölgesinde yaşayanları, hayalindeki banyoyu tasarlamaya davet eden VitrA ile Hayallerini Tasarla yarışması ise www.vitrailehayallerinitasarla.com üzerinden başvuruda bulunanlar arasından seçilecek 7 kişinin hayalindeki banyoyu, gerçeğe dönüştürecek. Katılımcıların VitrA ürünleriyle tasarlayacağı banyoları, kendi hayallerini gerçekleştirmiş ünlülerin yanı sıra, Türkiye’nin önemli dekorasyon yayınlarının genel yayın yönetmenleri değerlendirecek. Yarışmanın jürisi; gazeteci Ayşe Arman, voleybolcu Neslihan Demir Güler, tasarımcı Erdem Akan, mimar Paolo Giachi, Banu Yentür, Yasemin Savcı, Sevda Barandır, Serra Akıncı, Seda Türen, Fulya Bozkurt, Fatma Müyesser Özel, Ebru Kılıç Solmaz, Esra Aytekin ile Bahar Aykaç’tan oluşacak.

Künye:

VitrA Ekibi Deniz Aktürk Erdem, Algın Can, Anı Özyön, Türkü Akbayram Çınar

Reklam Ajansı Alametifarika

Executive Kreatif Direktör Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Barış Alkan, Caner Apaydın, Nuri Gülver, Hakan Şılak, Gözde Keçeci, Emre Özbek, Burcu Tokatlı, Fatma Yollar

Müşteri Grubu Gökhan Akbay, Başak Tetik, Canan Akyıl

Stratejik Planlama İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav

Yapım şirketi 25 Film

Yönetmen Bora Egemen

Görüntü Yönetmeni Stefano Morcaldo

Post Prodüksiyon 1000volt&filimişleri

Prodüksiyon Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez

Müzik Nilinişleri

Vokal Seçil Çetinkaya

Medya Ajansı Carat

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.