artwork

Virgin Media konuşan dijital ekranlarla sokaktakileri şaşırttı

1 sene önce

1

Virgin Media, “Hyped” TV reklamının sesini 25 Ağustos’ta Kings Cross’a getirdi; işe gidip gelenleri eğlendirmek için duyarlı bir reklam panosu da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler düzenledi.

VCCP imzalı reklamda konuşan TV ekranlarını seslendiren garaj sanatçısı MC Neat, DJ Luck ile iş birliği yaptı. Reklamda konuşan ağza gün boyunca (sabah 9’dan akşam 8’e dek) özgün bir şekilde hayat verildi.

Birleştirilmiş iki büyük ekranın oluşturduğu özel bir yerleştirme sayesinde yoldan geçenler üç boyutlu bir görüntüyle karşılaştı. Gerçek zamanlı hareket yakalama sayesinde animasyonlu versiyon, ayrı bir sanatçı tarafından seslendirildi.

Ekranlar Kings Cross istasyonunun dışında bulunuyor ancak Virgin Media sözcüsü, sabah yağan yağmurun etkinliği bozmadığını söyledi. Günün ilerleyen saatlerinde MC Neat ve DJ Luck, 20 dakikalık beş canlı set gerçekleştirmek için ekranların arkasından göründü.

Bir defaya mahsus deneyimsel aktivite, Audience tarafından tasarlandı ve Virgin Media’nın yeni Stream hizmeti için sekiz haftalık bir pazarlama hamlesinin ardından ortaya çıktı.

Virgin Media O2 Pazarlama Direktörü Amy Gilbert şunları söyledi: “Radikal değişim ve yenilik Virgin Media’nın DNA’sında var, bu nedenle gelip geçenleri şaşırtmak ve memnun etmek için Stream kampanyamızı daha da ileriye taşımak istedik.”

Audience Genel Müdürü Alex Bright şunları söyledi: “Virgin Media deneyim yaratmak için harika bir marka. Teknolojisinin müşterilerine sağladığı gerçek faydalara inanıyor. Dünyanın ilk deneyimlerini bu inanca uygun olarak tasarlamayı ve ürünleri yenilikçi bir şekilde sergilemeyi seviyoruz.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...