Vestel Sevgililer Günü’nde küçük ev aleti satmadı

Vestel Sevgililer Günü’ne özel iletişimi ile sevgilisine küçük ev aleti almayı düşünenlerin karşısına çıkarak çok net bir mesaj verdi: SATMIYORUZ.

Vestel, 2014 yılında Sevgililer Günü’nün ardından başlattığı ve Anneler Günü’nde de devam ettirdiği birçok ödül alan ‘Satmıyoruz’ iletişimini, bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sürdürüyor.

Vestel, sevgilisine küçük ev aleti almak isteyen koca yürekli erkeklere; Sevgililer Günü, Sevgililer GÜM’ü olmasın diye, ‘Sen de yap, iyi hisset!’ diyerek, kendi elleri ile hazırlayabilecekleri hediye önerilerinde bulundu. Bu öneri listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Vestel, Sevgililer Günü’nün hemen ardından 15 Şubat’ta başlattığı kampanya ile de küçük ev aleti almak için ısrar edenlere, Mix&Go Blender+ Desibel Kulaklık ikilisini 468 TL yerine 209 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa çıkardı. Kampanya 28 Şubat’a kadar devam edecek.

Künye

Reklamveren: Vestel

Reklamveren Yetkilileri: Tunç Berkman, Feza Turunçoğlu, Ayşe Tokgöz, Esra Nadar, Ezgi Talu, Özgecan Akbulut, Ayşegül Azaz, Gediz Sağlam, Ayşegül Karantinalı

Reklam Ajansı: Concept

Yönetici Kreatif Direktör: Kerem Özkut

Kreatif Direktör: Deniz Ergin

Yaratıcı Grup Başkanı: Kerem Şeşen

Yaratıcı Ekip: Barış Özdemir, Bülent Ekel, Berke Gülçiçek, Kübra Çakır, Fırat Palaz, Emre Günaydın

Marka Direktörü: Berna Aşkın

Marka Yöneticisi: Serap Balaban

Stratejik Planlama: Tuğay Güven, İpek Kardeşler

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Hilal Kınalıada

Medya Ajansı: MediaCom, SEM

Mecra: Dijital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.