artwork

VCCP, Roblox ofisinin açılmasıyla metaverse’te tavan yaptı

2 sene önce

0

VCCP, metaverse’te büyümeye devam etti ve en son ofisini oyun ve sosyal platform olan Roblox‘ta açtı. Ofis, VCCP ağının yeniden tasavvurudur ve özellikle Londra Victoria ofisinden ilham almıştır.

Beş sanal kattan oluşan sanal ofisin neye benzediğini görmek için aşağıdaki tanıtımı izleyebilirsiniz.

VCCP Kurucuları Charles Vallance ve Adrian Coleman da dahil olmak üzere VCCP’nin iyi bilinen ekibinin (AI kontrollü) avatarları da bulunuyor. Yönetici Yaratıcı Yönetmen Monty Verdi de DJ kabininde boy gösteriyor.

Ayrıca metaverse’e olan bağlılığını ifade ederek bu yıl, yıllık personel fotoğrafı (aşağıdaki videoda görüldüğü üzere) yüz yüze değil, Roblox platformunda çekildi.

Proje, VCCP İnovasyon Departmanı İş Direktörü Alex Dalman ile birlikte yaratıcı yönetmenler Ben Hopkins ve Morten Legarth tarafından yönetildi.

Site, VCCP’nin küresel içerik stüdyosu Girl & Bear ve Roblox oluşturucu TrustMeImRussian aracılığıyla ortaklaşa ortaya çıkarıldı.

Dalman şunları söyledi: “Oyun, hem oyun oynamayan pazarlamacılar için hem de oyun oynamayan diğer insanlar için çok görünmez bir dünya olabilir bu yüzden VCCP çalışanları ve müşterilerimiz için Roblox gibi yaratıcı oyunların olanaklarını gerçekten göstermek, biraz da oyun oynamak istedik.”

Alan, dünya çapındaki meslektaşları oyundaki fırsatlar hakkında eğitmeyi ve ajans müşterileri için örnek fikirler oluşturmayı amaçlıyor.

Hopkins ve Legarth, ajansın “örnek olarak liderlik etmek” istediğini ekledi ve şunları söyledi: “VCCP x Roblox’un amacı iş arkadaşlarımızı ve müşterileri önlerindeki fırsatlar konusunda gözlerini açmaya yardımcı olmakla ilgili.”

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...