Uydutime platformu ikinci yılını kutladı

Uydutime platformu ikinci yaşını 15 uydu kanalı yöneticisi ile birlikte kutladı. 13 Ocak 2013’te gerçekleştirilen kutlamada, “II. Yıllık Değerlendirme Toplantısı da  gerçekleştirildi. Uydutime yöneticileri ile 15 uydu kanalının  katıldığı değerlendirilme toplantısında 2012 yılı özeti ve durum raporu paylaşıldı, 2013 hedefleri ve stratejileri tartışıldı.

2013 yılı itibarıyla üye kanal sayısı 15’e ulaşan Uydutime platformu, İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantısını Local Media Group Ajans Başkanı Arzu Küfündür, Local Media Group Genel Koordinatörü Aylin Sönmezer, Localtime ve Uydutime Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Birel, Localtime ve Uydutime Satın Alma ve Planlama Danışmanı Ayten Zapçı ve Localtime ve Uydutime Satın Alma ve Planlama Danışmanı Özlem Özarpacı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Nielsen Genel Müdürü Erdem Tolon’un da uydu kanallarının ölçümlenme ve raporlanma konusunda bilgiler verdiği toplantıya Adana TV, Afyon Kanal 3, Gaziantep Olay TV, Ege TV, HRT Akdeniz TV, Elazığ Kanal 9, Rumeli TV, Mavi Karadeniz, Konya TV, Samsun Aks TV, Zonguldak Kanal 67 , Ordu Kanal 52 katıldı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.