Ünlü isimler esenlik deneyimlerini paylaşacak

Çalışan esenliği platformu Wellbees tarafından düzenlenen LOOP Summit (LOOP Zirvesi) 7, 14, 21 ve 28 Ekim tarihlerinde wellbeing experience (esenlik deneyimi) temasıyla çevrim içi ortamda gerçekleşecek.

Türkiye’den ve yurt dışından farklı uzmanlık alanlarına sahip profesyonelleri bir araya getirecek ücretsiz etkinliğin bu yılki katılımcıları arasında Coca Cola Company Emekli Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent, Amerikalı Yazar ve Oyun Tasarımcısı Jane McGonigal ile A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Vakıfbank Spor Kulübü Başantrenörü Giovanni Guidetti de yer alıyor.

Melis Abacıoğlu: “Kurumsal esenlik çalışan deneyiminin en büyük yapı taşı’’

Kurumsal esenliğin haftada bir online gerçekleştirilen yoga dersleri, atıştırmalık olarak dağıtılan vegan kurabiyeler ve ünlü bir doktor ile gerçekleşecek webinar’ların çok ötesinde olduğunu belirten Wellbees Kurucusu Melis Abacıoğlu: “Çalışan destek programlarının ya da yan hakların değerini inkar etmiyorum. Ancak kurumsal esenlik çalışanların kendilerini bütünsel anlamda iyi hissedebilmelerini ifade ediyor. Yani sürdürülebilir davranış değişimlerinin getirdiği ve şirketin sağladığı çalışma ortamı ile birleşerek sağlanan bir iyi oluş hali. Kurumsal esenlik, değişen iş hayatının merkezinde, çalışan deneyiminin en büyük yapı taşı. Ekim ayı boyunca her perşembe gerçekleşecek LOOP Summit 2021’de, kurumsal esenliği çalışan deneyiminin baştan sona her noktasında bulunan bir deneyim olarak yeniden tanımlayacağız.” dedi.

Her hafta farklı tema ve konuklar 

7 Ekim’de “Verimlilik x Esenlik” temasıyla düzenlenecek ilk etkinliğin açılışını Coca Cola Company Emekli Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent yapacak. Takeda Çalışan Deneyimi Başkanı ve SESIL PIR Consulting GmbH Kurucusu Sesil Pir ve Öğrenme Lideri, Yazar ve Çevik İK Hareketi Öncüsü Natal Dank da ilk haftanın konuşmacıları arasında yer alacak.

İngiliz Girişimci, Danışman, Yazar Julia Hobsbawm ile başlayacak “Takım Yönetimi x Esenlik” temalı 14 Ekim programında ise aralarında A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Vakıfbank Spor Kulübü Başantrenörü Giovanni Guidetti, Global Meaning Institute Kurucu Ortağı ve Yazar Alex Pattakos’un da olduğu konuşmacılar bulunacak. 

Gallup Araştırma & Strateji Direktörü Ben Wigert ve Learn to Live Müşteri Başarı Direktörü Scott Dinwiddie’nin aralarında olduğu isimler 21 Ekim’de düzenlenecek “Bağlılık x Esenlik” temalı programda deneyimlerini paylaşacak. 

“Ödüllendirme x Esenlik” temasıyla 28 Ekim’de düzenlenecek dördüncü ve son hafta programına ise Amerikalı Yazar ve Oyun Tasarımcısı Jane McGonigal ve Josh Bersin Academy Araştırma Direktörü Janet Mertens gibi isimler katılım gösterecek. 

Etkinliğe bu adres üzerinden ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.