Uludağ Frutti yeni reklam filmlerinde sadece lezzet içiririm diyor

Uludağ Frutti yeni reklam filmlerinde sadece lezzet içirdiğine değinerek, ürününde koruyucu maddelerin olmadığını anlatıyor.

Güzel Sanatlar imzalı reklam filmleri, Uludağ Frutti’nin içerisinde koruyucu maddelerin bulunmadığını ve her ortamda, her yiyeceğin yanında rahatlıkla içilebileceğini anlatıyor.

İlk reklam filminde, evde toplanan üç arkadaşın patlamış mısır ve Uludağ Frutti eşliğinde film izlemesi gösteriliyor. Dış sesin “Lezzet içiririm, koruyucu içirmem” demesiyle reklam filmi bitiyor.

İkinci reklam filmindeyse, ofiste çalışan bir kadın görülüyor. Masasında kek ve Uludağ Frutti bulunuyor ve kadın maden suyunu içerken dış ses yine “Lezzet içiririm, koruyucu içirmem”  diyerek reklam filmi bitiyor.

Üçüncü reklam filminde, evde ders çalışan bir gencin masasında kuruyemiş ve Uludağ Frutti görülüyor. Ders çalışmaktan bıkan genç adam, biraz ara vermek için Uludağ Frutti’den bir yudum alıyor. Yine dış ses “Lezzet içiririm, koruyucu içirmem”  diyerek reklam filmini bitiriyor.

Dördüncü reklam filmindeyse, hamburger yiyen bir çift, yanında Uludağ Frutti içtiği görülüyor. Filmin sonundaysa dış ses “Lezzet içiririm, koruyucu içirmem”  diyor.

Son reklam filmindeyse, evde maç izlerken bir yandan lahmacun yiyen genç bir adam kamera karşısına geçiyor. Lahmacunun yanına da açtığı Uludağ Frutti ile serinleyen adama dış ses “Lezzet içiririm, koruyucu içirmem”  diyerek eşlik ediyor ve reklam filmi bitiyor.

KÜNYE:

Reklamveren:Uludağ İçecek

Reklamveren Ekibi:Murat Zengin, Ali Can Yıldız, Aslı Bahadır Uzun, Cansu Değerli, Oğuz Güleryüz

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar

Yaratıcı Ekip:Tolga Suna, Metehan Örnek, Kemal Hayıt, Mertcan Karpınar, Kıvanç Şenay

Ajans Yapımcısı:Melis Bircan Bölüktaş, Uğur Egemen İres

Müşteri İlişkileri:Gözde Şengüler, Selen Öngör, Tutku top

Stratejik Planlama:Deeper

Yapımevi/Yönetmen: Spark/Oğulcan Eren Akay

PR Ajansı: Sobraz

Medya Planlama ve Satın Alma Ajansı: Time

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.