Site icon Campaign Türkiye

Ulan İstanbul dün en çok konuşulan yapım oldu

Kanal D yapımlarından biri olan Ulan İstanbul dizisi, Somera rating verilerine göre, geçen haftaki başarısını sürdürerek günün en fazla konuşulan yapımı oldu.

Dizide Ferdi ve Derya’nın sahneleri çok konuşulurken, Karlos ve Yaren’in düeti oldukça ilgi gördü. #nevizadelerinevhali hashtagi ile tt olan dizideki komik sahneler, siyasi göndermeler, romantik anlar da diziyle ilgili konuşulan konular arasında. 29,21 somera rating alan Ulan İstanbul, günün en çok konuşulanı olarak güne damgasını vurdu.

TV 8’in iddialı yapımlarından O Ses Türkiye, yeni jüri üyeleri Özkan Uğur ve Mazhar Alanson’un yeni sezonda programa katılmasıyla, geçen sezon fazlaca sempati toplayan Gökhan Özoğuz’un tavırlarıyla, Hadise ve Ebru Gündeş’in de yeni sezonda tekrar izleyici karşısına çıkmasıyla 17,4 somera rating alarak günün en konuşulan 2. yapımı oldu.  Özellikle Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Gökhan Özoğuz’la ilgili olumlu yorumlar yer alırken Murat Boz’un eksikliğinin hissedildiği görülüyor.

STAR TV’nin yeni sezonda başlayan ve büyük ilgi gören yapımı Reaksiyon, 3. bölümüyle de en konuşulanlar arasında yerini aldı. #aslanparçası hashtagiyle yayınlanan dizi, 16,79 somera ratinge ulaştı.

Exit mobile version