UberEats ve Coca-Cola’dan Noel gecesi çalışanlara sürpriz

UberEats ve Coca-Cola iş birliği ile Noel gecesi mesaiye kalanlar, ailelerinden gelecek yemek sürpriziyle kendilerini yalnız hissetmeyecek.

Gece vardiyasında çalışmak, fazlasıyla yalnız hissettirebilir fakat Noel arifesinde herkes ailesiyle birlikteyken normal iş saatlerinin dışında çalışanlar dışlanmış gibi hissedebilirler. Bu nedenle UberEats ve Coca-Cola, 24 Aralık gecesi çalışmak zorunda kalanlara ücretsiz olarak ev yemeği götürmek için güçlerini birleştiriyor.

Parisian ajansı tarafından oluşturulan reklam, Noel arifesinde çalışacak ve ailesiyle akşam yemeği yiyemeyecek olan herkese hitap ediyor. Bu ortaklık ile doktorlar, güvenlik görevlileri, otel çalışanları vb. işlerde çalışan insanlar, sevdikleri tarafından hazırlanan Noel yemeklerine iş yerlerinde (UberEats) ücretsiz teslimat ile ulaşabilecekler.

Filmde gece nöbetçilik yapan sıkılmış bir adam görürüz, UberEats sürücüsü şirketin önüne gelir ve paketi teslim eder. Nöbetçi, paketi açar ve içinden bir Noel temalı kazak, yiyecek ve içecek çıkar. Aynı zamanda da ailesinden “Afiyet olsun.” resimli mesajını alır.

UberEats Fransa pazarlama başkanı Mathieu Maure: “Coca-Cola ile birlikte yaptığımız bu ortaklıkla insanlara böyle benzersiz bir deneyim sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu özel organizasyon ile Noel arifesinde çalışmak zorunda kalan Fransız’ları onurlandırmak istedik, böylece bu sihirli anları da sahip oldukları olanaklarla kutlayabilecekler.” diye belirtiyor.

Reklam sosyal ağlarda, uygulama içi promosyon ve çeşitli dijital içerikler ile birlikte yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.