Twitter’da Soma özel yayınları konuşuluyor

Soma’da yaşanan acılar Twitter’da en çok konuşmaya devam ettiğimiz konu olurken TV ile ilgili konuşmalarda haber programlarına kaymış durumda. FOX TV’nin “Fatih Portakal ile Türkiye’nin Trendleri” Soma özel yayınıyla %14.99’luk bir reytingle birinci oldu. TNS reytinglerinde sıralamanın hala diziler ve filmlerden oluştuğunu görüyoruz. Ancak Somera’nın verilerine göre Twitter kullanıcılarının TV’deki Soma özel yayınları hakkında konuştuğu gözlemleniyor.

Dün geceki Fatih Portakal yapımında ise Twitter kullanıcılarının programı Soma ile ilgili soru ve eleştiri yağmuruna tuttuğunu görüyoruz.

15 Mayıs sosyal medya reyting sıralamasında göze çarpan bir diğer noktada Gülben Ergen’in programın üçüncü olarak listeye girmiş olması. Programın OPT’de yayınlanmasına rağmen reytinglerde yüksek bir performans sergilemesinin ana nedeni Demet Akalın’ın takipçileriyle paylaştığı aşağıdaki mesaj;

 

Tematiklerde ise Salı gününden beri Soma’dan canlı yayın yapan CNN Türk, NTV, TRT Haber, Samanyolu, 24’ün ilk beşte yer aldığını görüyoruz.

15 Mayıs sosyal TV infografiği:

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.