Twitter’da bir başkası olmak ister misin?

Hiç Twitter’ı bir başkasının gözünden takip etmek istediniz mi? Bu bir gazeteci, sevdiğiniz bir ünlü, bir fenomen, ya da patronunuz olabilir. Cevabınız evetse, bunun için bir aplikasyon olduğunu size müjdeleyelim.

Aplikasyonun adı ShadowMe ve iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor; yalnız sürümlerinin iOS 6’ya yükseltilmiş olması gerekiyor.

ShadowMe tam olarak nasıl çalışıyor derseniz; temel olarak Twitter’da bir başkasıymışsınız gibi dolaşmanızı sağlıyor. Bir başka kullanıcının tweet akışında gördüklerinin tamamen aynısını görebiliyor, onların takip ettiği kişilerin güncellemeleri ve haberlerine erişebiliyorsunuz. Aynı şekilde bir ünlü tarafından da kullanılabilir, sadece kısıtlı bir kitleyi takip eden bir ünlü, ya da sadece takım arkadaşlarını takip eden bir futbolcu tarafından.

Aplikasyonu üreten şirketin kurucu ortağı Keith Savitz bu aplikasyonun ayrıca Twitter’da yeni olan kişilerin kaliteli içeriğe erişmesini sağladığını söylüyor. İçerik keşfetmek için güçlü bir araç olabilecek olan bu aplikasyon severek takip ettiğiniz kişilerin Twitter’ı nasıl kullandığını da anlamanıza yardımcı olabilir.

Kaynak: Mashable

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.