Tüyleri diken diken edecek bir sürüş deneyimi

Volkswagen Virtus, DDB Mudra Group ve PHD Media imzalı reklamda sürüş heyecanını yeniden alevlendirmeyi hedefliyor.

Volkswagen, Virtus’un lansmanı için ‘hello goosebumps’ başlıklı bir kampanya başlattı. DDB Mudra Group tarafından tasarlanan ve PHD tarafından güçlendirilen film, sedan sürmenin heyecanını vurgulamayı amaçlıyor. Filmde bir evin önüne park etmiş Virtus’u ve yolculuktan sonra evine giren bir adamı görüyoruz.

Adam karısından ‘Seni özledim, yakında görüşürüz’ yazan bir mesaj alır. Mesajda, karısının ve çocuklarının Virtus’un önünde çekilen fotoğrafı da vardır. Daha sonra adam heyecan verici sürüşün tadını çıkarırken Virtus’un özellikleri vurgulanır. Adam evine döndüğünde kendisini kapıda bekleyen eşi, evine girmek yerine aracıyla sürüş yaptığı için ona yargılayıcı bakışlar atar ve film sona erer.

Volkswagen Binek Araç Hindistan Pazarlama ve Halkla İlişkiler Başkanı Abbey Thomas: “Yeni Volkswagen Virtus’un piyasaya sürülmesiyle amacımız, premium orta boy sedan segmentinin potansiyelini sergilemekti. Virtus, çarpıcı bir tasarıma, canlandırıcı performansa ve Alman mühendisliğine sahip.” dedi.

DDB Mudra West Yaratıcı Başkanı Pallavi Chakravarti: “Bu sedan bir rüya gibi görünüyor ve aynı zamanda rüya gibi sürüş deneyimi yaşatıyor. ‘Hello goosebumps’, her tutkulu sürücünün şüphesiz ilişki kuracağı basit, içgüdüsel bir kampanyada Volkswagen Virtus’un özünü yakalıyor.” dedi.

Künye

Ajans: DDB Mudra Group & PHD Media India

Yaratıcı ekip: Pallavi Chakravarti, Godwin Dmello, Sanket Wadwalkar, Shalmali Sawant, David Vaz, Alistair Pinto, Ronak Ramraje, Vasudev Raut, Naresh Dhondi, Koustubh Garud, Dhiren Sonawane, Dhruv Rathod, Nihar Patade, Dhwani Shah, Anushka Vibhandik, Shivani Sachdeva

Strateji: Anand Murty, Aadya Sharma

Filmler: Reema Asrani

Prodüksiyon evi: Method Productions

Yönetmen: Daniel Borjesson

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign Asia

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.