Türkiye’nin selfie güzeli seçiliyor

Saç bakım markası Elidor, yeni nesil bir güzellik yarışması kampanyası başlattı. Geometry Global‘le çalışan marka, ürünlerini kullananlara selfie çubuğu armağan ederek, onları en güzel selfie’lerini çekmeye davet ediyor. Ve sonrasında bu kutlamayı bir adım öteye taşıyarak Türkiye’nin ilk selfie güzeli’ni seçiyor.

Projeye göre, selfie güzeli adayları, en iddialı selfie’lerini çekip Elidormissselfie.com adresine yüklüyorlar. Selfie’ler site üzerinden oylamaya sunuluyor. En çok oyu alan ve jüri değerlendirmesinden geçen 3 kişi o haftanın selfie güzeli seçiliyor.

Yarışma 15 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında toplam 4 hafta sürecek ve final yarışında ise finalistler arasından en çok oyu alan Elidor Miss Selfie 2016 unvanını kazanacak. Ayrıca birinci, oyuncu Elçin Sangu‘ya Kiralık Aşk dizisinde de eşlik edebilecek.

12 Mayıs itibarıyla son haftasında olan yarışmada, siteyi 136 bin üzerinde kullanıcı ziyaret etti ve siteye kayıtlı yarışmacı sayısı 52 bini aştı. Siteye 28 binin üzerinde selfie yüklendi ve selfie’ler toplamda 70 binin üzerinde oy aldı.

Künye:

Reklamveren Unilever Elidor
Reklamveren Temsilcileri İlhan Özgür, Eda Akten, Ekin Özkaya, Gün İrigül, Talat Yel
Reklam Ajansı Geometry Global
Yaratıcı Grup Ömer Harmankaya, Umut Güney, Zafer Aktugu, Ebru Yüksel, Ferhat Çolak
Stratejik Planlama Özgün Özkalay
Proje Yönetim Grubu Burcu Yongacı, Dicle Tüzen Atilla, Ahmet Togay

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.