Türkiye’nin dijital hava yolu “Pegasus”

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli hava yolu taşıyıcısı Pegasus Hava Yolları, girdiği dijital dönüşüm çerçevesinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Yeni dönemde iletişimlerine Türkiye’nin dijital hava yolu söylemiyle devam edecek olan Pegasus, flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasını baştan aşağı yenileyerek, yolcularının seyahat deneyimini kolaylaştıracak dijital teknolojiler ve benzersiz yenilikler sunuyor.

Tüm bu yenilikleri anlatan reklam filmi serisiyle izleyici karşısına çıkan Pegasus’un kampanya açılış filminde; telefon, tablet, bilgisayar gibi farklı cihazların önünde seyahat ederken fotoğraf çeken, hava durumuna bakan, gitti yer hakkında bilgi araştıran, seyahatleri için araştırma yapan insanları ters ekran şeklinde görüyoruz. Dinamik ve eğlenceli bir kurguyla akan görüntüler ve filmin müziği, reklamı genç hedef kitleye daha da yaklaştırıyor ve akılda kalıcılığı artırıyor.

Kampanyanın dijital kanallarda yayınlanacak devam filmleri ise bir kadın ve bir erkek karakter üzerine kurulu mizahi bir yapı üzerinden ilerliyor. Filmlerde Pegasus’un sunduğu dijital seyahat çözümlerinin nasıl hayatlarını kolaylaştırdığını filmler vasıtasıyla anlatılırken, “Artık her işimizi dijital olarak yapıyoruz. Pegasus olarak, ben de senin bu ekrandaki ihtiyaçlarını görüyor ve sana özel çözümler sunuyorum” mesajı veriliyor.

Künye

Reklamveren: Pegasus
Reklamveren Yetkilileri: Onur Dedeköylü, Elif Yalt Başeski, Nazlı Elif Tan, Tuğba Çelik, Gizem Tatar, Gülden Çelik
Reklam Ajansı: Rafineri
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Emre Kaplan, Ayşe Bali
Yaratıcı Yönetmen: Can Erdoğan
Yaratıcı Grup Başkanları: Ahmet Uğurel, Aslı Soylu
Yaratıcı Grup: Gizem Arli, Berkin Dalgıç, Selin Sürğit, Ceren Demir
Marka Takımı: Erbek Onur, Çağla Ishak, Gözde Alptekin, Caner Başaran, Esma Ateş
Stratejik Planlama: Mert Tuncer, Zühre Erdoğan, Aytuğ Ateş
Sosyal Medya Yönetimi: Güzin Yiğit
Ajans Prodüktörü: Şafak Serter, İpek Savaş
Prodüksiyon Şirketi: DCC
Yapımcı: Ömer Abra
Müzik: Jingle House
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Medya Planlama/Satınalma: Vizeum, Hype

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.