Türkiye’nin CEO’ları “Accenture CEO Summit”te buluşuyor

Türkiye’nin önde gelen CEO’ları ve fikir önderleri Accenture CEO Summit’te bir araya gelerek “Büyümek için Dönüşüm”ü konuşacak.

Accenture Türkiye’nin 21 Mayıs 2014’te Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenleyeceği Transformation for Growth (Büyümek için Dönüşüm) konulu Accenture CEO Summit, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının CEO ve Yönetim Kurulu üyelerini, en üst düzey yöneticilerini dünyanın önemli CEO ve fikir liderleriyle bir araya getiriyor.

Zirve sürdürülebilir, ölçekli dönüşüm ve inovasyonun işteki büyüme için önemine gerçek başarı hikayelerine dikkat çekiyor. Bu dönüşümü başarmak için gerekli değişikliklerin ve stratejilerin de paylaşılacağı etkinlikle Accenture, Türkiye’nin dönüşümünde söz sahibi yöneticilerle bu tecrübeleri paylaşarak Türkiye’nin büyümesine de katkı sağlayacak değişikliklerde öncülük etmeyi hedefliyor.

CEO Summit’te kimler olacak?

Accenture Türkiye Genel Müdürü Tolga Ulutaş’ın konuşması ile başlayacak olan etkinlikte, “Dünyanın en etkili 50 konuşmacısı” arasında gösterilen Harvard Business School Öğretim Görevlisi ve “Süper Şirket” kitabının yazarı Profesör Rosabeth Moss Kanter CEO’larla ilham verici şirket transformasyon hikayelerini paylaşacak. Verizon Communications eski Başkanı ve Verizon Wireless eski CEO’su Dennis Strigl’in , Verizon’un dönüşüm ve büyüme hikayesini anlatacağı zirvede, eski NBA Yıldız Oyuncusu Walter Bond da “Sizi, sizden başkası durduramaz” başlıklı konuşması ile kişisel  dönüşüm hikayesini aktaracak.

Tolga Ulutaş Rosabeth Moss Kanter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walter Bond Dennis Strigl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.