artwork

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yeni iletişim kampanyasını başlattı

5 sene önce

0

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) yeni iletişim kampanyası, TEGV’in 24. kuruluş yıl dönümü olan 23 Ocak 2019’da başladı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yeni iletişim kampanyasını başlattı-campaigntr

 

1995 yılından bu yana eğitim aşkıyla çocuklarımızın geleceğini aydınlatan TEGV, yıl içinde yeni imaj kampanyasını tüm Türkiye’ye duyurmayı amaçlıyor. 

 

TEGV’in etki araştırmalarına göre; çocukların nitelikli eğitimle buluşması, onlarda gözle görünür değişiklikler yaratıyor. Çocuklar burada kazandığı bilgiler ve özgüvenle, iyi bir eğitim alıyor, meslek sahibi oluyor ve sonunda bazıları TEGV gönüllüsü oluyor. Ancak yeni imaj kampanya filminin asıl hikâyesi çocukların hayatına dokunan değişimler. Film, TEGV’e gelmeden önce hiç konuşmayan, kimseyle diyalog kurmayan çocukların sosyalleşme hikayeleri, öğrenme zorluğu var sanılan çocukların hızla öğrenmeye başlaması, sanat etkinlikleri sayesinde yeteneklerin ortaya çıkması, hayal gücünün harekete geçmesi gibi umut veren, heyecan veren değişim hikayeleriyle dolu. Filmin ve yakında başlayacak çok mecralı kampanyanın ana fikri de işte bu değişim üzerine kurulu.

 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda, matematik, fen, bilişim, okuma ve sanat alanlarındaki etkinlikler çocukların hem bilim ve teknoloji alanında hem de yaratıcılık ve kendini ifade etme alanında gelişmesine destek oluyor.

 

“Bir çocuk değişir Türkiye gelişir” sloganı ile TEGV, eğitimin sadece çocukları değil, onların ailelerini ve ülkenin geleceğini de değiştirme gücüne vurgu yapıyor.

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...