Türkiye Eczacılar Deposu’ndan 80 yıllık “yolculuk”

Türkiye Eczacılar Deposu, Just Creative imzalı reklam filmiyle izleyenleri, 1941 yılına nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. 1941’de ülkenin zorlu şartlarında büyük özveriyle kurulan Türkiye Eczacılar Deposu, 9 Nisan akşamı tüm TV kanallarında yayına giren reklam filmiyle “80 yıl önce olduğu gibi bugün de yanınızdayız” mesajı veriyor.

Kurulduğu günden itibaren, ülkesine sağlık alanında büyük katkılar sağlayan Türkiye Eczacılar Deposu, 80 yıllık geçmişini özetleyen reklam filmiyle iddialı bir dönüş yaptı. 9 Nisan Cuma akşamı tüm TV kanallarında yayına giren reklam filmi, Türkiye Eczacılar Deposu’nun 1941 yılından günümüze olan yolculuğunu duygusal bir anlatımla ekranlara taşıyor.

1941 yılından sunduğu kesitlerle başlayan reklam filmi, Türkiye Eczacılar Deposu’nun, “Şifa götürmediğimiz köşe kalmayacak” sözünü tüm şartlara rağmen yerine getirdiğini siyah beyaz sahnelerle anlatıyor. 2021 yılına geçiş yapılan sahnede ise Türkiye Eczacılar Deposu’nun aynı aşkla yoluna devam ettiği vurgulanıyor. Film, Türkiye Eczacılar Deposu’nun yeni girişimi GLOVETURK’ün çok yakında tüm dünyada olacağını müjdelemesiyle son buluyor. İlk filmin 2 hafta kadar yayında kalmasının ardından ikinci filmin de en kısa sürede yayına girmesi planlanıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Türkiye Eczacılar Deposu A.Ş. (TED)

Reklamveren Temsilcisi: Hüseyin İstanbullu

Reklam Ajansı: Just Creative Agency

Yönetmen: Serdar Borcan

Yapım Şirketi: Joker

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.