Turkcell ödüllerle döndü

Turkcell, Gartner ve Loyalty Awards organizasyonlarından ödülle döndü.

Gerçek Zamanlı Pazarlama (Real Time Marketing) çalışması ile dünyanın en prestijli CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ödüllerinden birinin verildiği “Gartner CRM Excellence Awards” yarışmasının finalinde birincilik elde etti. Turkcell 2007 yılında aynı yarışmada “Müşteriy(l)e Yolculuk” programıyla da ödül almıştı.

Turkcell’in diğer ödülü ise Loyalty Awards’dan geldi. Çiftçi Paketi ile “Sadakat Programında En İyi Teknoloji Kullanımı” birincilik ödülünü alan Turkcell, çiftçiye verdiği hizmetler ve sağladığı faydayla bu ödüle layık görüldü. Turkcell’in çiftçi hizmetleri 2011 yılında TESİD’in (Türkiye Elektronik Sanayicileri Derneği) verimliliği ve inovasyonu teşvik etmek amacıyla düzenlediği Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri’nde “Yaratıcı Fikir” dalında ödüle layık görülmüştü.

Turkcell adına ödülü GMY Emre Sayın aldı

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, ödül töreninin ardından yaptığı konuşmada “Turkcell olarak her gün 34,5 milyon müşterimiz için en kaliteli hizmeti, en ileri teknolojiyi, en avantajlı fiyatlarla sunuyor ve onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterimizi kral olarak görüyoruz. Aldığımız ödüller de gösteriyor ki müşteriyi ve ihtiyaçlarını anlamakta sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi şirketi Turkcell’dir. Hedefimiz müşteriyi daha iyi anlayarak onun ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.