Türk Telekom’dan ev telefonu müşterileri için yeni kampanya

Entegre telekomünikasyon şirketi Türk Telekom Grubu, ev telefonu müşterileri için yeni bir kampanya serisini hayata geçirdi.

Ev telefonu müşterileri için “avantajlı konut sigortası” ile başlayan kampanya serisi devam ediyor. Şimdi Ttnet 2 kat internet ve Samsung tablet vaat ediyor. Kampanya kapsamında evde internete bağlanmak isteyen ev telefonu aboneleri, ilk 12 ay 50 GB fiyatına 100 GB internete sahip olacak. Aynı zamanda isteyen ev telefonu müşterileri de ayda 5 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 3 Lite tablete de sahip olabilecek. Ttnet ve konut sigortası fırsatları 31 Aralık 2015’e kadar, Samsung tablet avantajı ise 31 Mart 2016’ya kadar geçerli olacak.

Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, şunları söyledi: “Müşterilerimizin hayatına değer katacak kampanyalar sunmayı önemsiyoruz. Geçmişten günümüze iletişimin vazgeçilmez bir parçası olan ev telefonları, sevdiklerimizle aramızda köprü kurmaya devam ediyor. Bu kapsamda biz de Türk Telekom Grubu olarak, vefalı ev telefonu müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunmak istedik. Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi olarak ev telefonu kullanıcılarına farklı alanlarda sunduğumuz avantajlar devam edecek.” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.