Tura Turizm yeni kampanyası ile herkesi ucuza yurt dışına tatile gönderiyor

Tura Turizm, yeni kampanyası #turailetura ile Türk Lirası üzerinden ödemelerle herkese yurt dışında tatil fırsatı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tura Turizm, yayınladığı üç reklam filmiyle yurt dışında tatil yapmanın sanıldığı kadar korkutucu bir boyutunun olmadığını vurguluyor. Filmler aile ortamında geçerken geleneksel aile tatillerine son verin mesajı veriliyor. Sarı bir bavulu kişileştiren markanın, her reklam filminde bavulun yurt dışı tatiline teşvik ettiğini görüyoruz.

“Bu Yaz’da Orlando’ya gitmesek mi Babişko ya!”

Yaz tatili için hep gittikleri otele erken rezervasyon yaptırmak isteyen babaya aile halkı bu sefer karşı geliyor. Sarı bavulun “Ahmet’ciğim ufaklık bıktı o kaydıraktan kaymaktan” sözü üzerine, evin hanımı da sosyal medyadan arkadaşlarının yurt dışı tatillerine göz atarak, eşini yurt dışı tatili için ikna etmeye çalışıyor. Yurt dışı tatilleri için babadan “Dolar uçtu gitti evladım” cevabı geliyor ama sarı bavul “senin otelle, Amerika aynı fiyatta hem de TL ile ödüyorsun” diyerek Ahmet’i ikna ediyor.

“Caprilere, İbizalara Layığız Ezgi!”

Antalya’ya erken rezervasyon yaptıracak olan Ezgi’yi sarı bavul durduruyor. “Ya Ezgi’ciğim biz Monte Carlolar için doğmuşuz. Caprilere, İbizalara layığız yapma allah aşkına” diyerek Ezgi’yi yurt dışı tatiline yönlendirmek istiyor ama “hangi parayla oralara gideceğiz” diye serzenişte bulunuyor. Daha sonra yurt dışı tatil fırsatlarını duyan Ezgi, hemen bir araştırmaya giriyor.

“Ne Çu Ne Çu? Yaşa Yaşat Be Hüseyin!”

Evliliklerinin 25.yılı şerefine evlerinde akşam yemeği yerken, kadının “seninle Çınarcık’dan öteye gidemedik” sözü üzerine sinir bozucu bir hal alıyor yemek. Kadın, “artık ben Arjantin’de tango yapmak istiyorum” diyor. Bunun üzerine adam dövizin durumundan yakınıyor ve sırasının olmadığını dile getiriyorken sarı bavul yine ortaya çıkıyor ve yurt dışı fırsatlarından bahsediyor ama adam böyle bir şeyin olacağına inanmıyor. Ta ki araştırıp görene kadar.

 

Künye: 

Reklamveren: Tura Turizm

Prodüksiyon: Hacıyatmaz Film

Direktör: Burcu Matur

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.