Tüm entertainment kategorilerinde kazananlar açıklandı

Entertainment, Entertainment for Sport ve Entertainment for Music kategorilerinde İngiltere bir altın, ABD altı altın kazandı. NikeSync uygulaması Cannes Lions 2022’de Entertainment for Sport Grand Prix’i kazandı (Ajans: R/GA London)

Uygulama, kullanıcıların antrenmanlarını adet döngülerine göre uyarlamalarına izin verdiği için kendisini “athletes with periods” için bir platform olarak görüyor.

Aynı kategoride AB InBev’in Corona bira markası, Brooklyn, We Believers tarafından yaratılan Native Sportscasters için altın ödül kazandı.

Entertainment

İsveç Gıda Federasyonu, McCann Stockholm’ün “Eat a Swede” adlı filmiyle Entertainment Grand Prix’ini kazandı. Hiciv içeren bir belgesel tarzındaki küresel kampanya, sürdürülebilirlik ve dünyanın artan nüfusunu beslemek hakkında insanların düşünüp taşınmasını amaçlıyordu.

Unilever’in Dove’u, Ogilvy London tarafından “Zehirli etki” için altın aldı.

ABD, Apple TV+, Culver City/Mirimar, Los Angeles tarafından hazırlanan Apple TV+ “Mythic Quest: Corporate Grubhub kart sızıntısı” için bir altın kazandı.

Entertainment for Music

Bu kategoride ABD, Grand Prix ve jüri tarafından verilen dört altın kazandı.

Residente’nin “This is not America, ft Ibeyi” (Doomsday Entertainment, Los Angeles/Sony Music Latin, Miami imzası taşıyor) Grand Prix’i aldı. Müzik videosu Latin Amerika’nın barış ve adalet mücadelelerine odaklandı.

Kategoride dört altın kazanan:

Publicis New York ve Psone – New York’tan Jif Peanut Butter, “Lil Jif projesi”

Human Music & Sound Design, New York/BBDO –  Sandy Hook Promise Organizasyonu, “Teenage dream”

Google Small Business, BBH USA, New York ve Anonymous Content, Los Angeles – Google, “Black-owned Friday 2021”

Grey, New York – Applebee, “Fancy like”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.