artwork

TOTAL istasyonlarında ‘İki Elin Enerjisi’ şimdi çok daha güzel

2 sene önce

0

TOTAL İstasyonları, 2018 yılında hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel” kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle akaryakıt sektöründe bir ilke imza atmış ve 16 ilde, 124 istasyonda işaret dilinde hizmet vermeye başlamıştı. Şimdi projenin ikinci etabı hayata geçiyor ve “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmeti ile engelsiz iletişime verilen destek bir adım daha ileriye taşınıyor. Projenin yeni etabı, yayına giren ’’Alkış’’ reklam filmiyle tanıtılıyor.

İki Elin Enerjisi Güzel projesi ‘Görüntülü Çağrı Merkezi’ hizmeti kapsamında, işitme engelli bireyler, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması içerisinde yer alan butona tıklayarak ya da istasyonlarda market önlerinde bulunan stantlar üzerindeki kare kodu okutarak “Görüntülü Çağrı Merkezi”ne kolaylıkla bağlanabiliyor. Bu sayede hem Türkiye’nin dört bir yanındaki TOTAL İstasyonlarından hem de günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları anlarda TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden işaret dilinde hizmet alabiliyorlar.

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği iş birliğiyle yürütülen projenin reklam filminde, bir ön saha satış görevlisinin pek de sıradan olmayan günü ekranlara yansıyor. Sabahın ilk ışıklarından itibaren kendisine verilen selamlarda bir farklılık olduğunu hisseden görevli, işitme engelli müşterisinin yardımıyla aklındaki soru işaretlerinin cevabını buluyor. Bu yenilikçi uygulama ile engelsiz iletişime verdiği desteğin kapsama alanını büyüten TOTAL İstasyonları, reklam filmiyle tanıtılan “Görüntülü Çağrı Merkezi” ile sektörde yine bir ilke imza atmış oluyor.

Covid-19 salgınına karşı kapsamlı güvenlik ve sağlık önlemleri alınarak çekilen FCB ARTGROUP imzalı filmin yapım sürecini Kala Film, yönetmenliğini ise Serter Tırmık üstlendi.

TOTAL İstasyonları’nın yeni reklam filmi televizyon, sosyal medya ve çeşitli dijital platformlarla, açık hava mecralarında yayına başladı. “İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesi hakkında detaylı bilgiye totalistasyonlari.com.tr/iki-elin-enerjisi-guzel.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Künye:

Reklamveren: TOTAL İstasyonları
Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Nurgün Özdoğan, Cansu Nur Turan
Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
CEO: Ateş Çavdar
Kreatif Direktör: Cem Önder Yaşar
Kreatif Ekip: Berkay Bozyel, Gözde Pişkin, Elif Açıkgöz, Mine Uysal, Kübra Elönü,
Talip Özdemir
Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan
Marka Direktörü: S. Burcu Önder
Marka Temsilcisi: Büşra Türkmen
CSO: Emre Perçin
CDO: Sera Aktüre
Dijital Ekip: Rüya Ögü, Halit Turanlı, İrem Güler, Ceyda Akalın, Süleyman Gökdemir,
İlke Ünsal, Alihan Çetin
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Serter Tırmık
Yapımcı: Berna Öztürk, Melisa Akbaba
Fotoğraf: F28
Orijinal Beste: Wolfgang Amadeus Mozart – Türk Marşı
Müzik: 25m2 Music Prodüksiyon – Cenk Çelebioğlu
Post Prodüksiyon: 1000 VOLT