artwork

Toshiba, Hırvatistan festivali için ortaklığa gitti

2 sene önce

0

Toshiba, ağustos ayında Defected’ın Hırvatistan festivalinden bir içerik dizisi yayınlamak için Defected Records ile ortaklık kurdu.6 bölümlük “Y/your house” adlı video dizisi; DJ setleri, kamera arkası görüntüleri, haberleri ve röportajları içerecek. Böylelikle festivale katılamayanlar tüm deneyimleri görebilecek.

Festival haftası boyunca izleyiciler, günlük dergi tarzı içerik bölümleri ile, Defected VIP sunucularının rehberliğinde Defected Croatia’daki son 24 saatin tüm etkinliklerini yakalayabilecek. Bölümler 5-10 Ağustos tarihleri arasında her gün Toshiba televizyonlarında, Twitch’te ve defectedxtoshiba.com özel web sitesinde yayınlanacak.

The Garden, Tisno’daki Defected Croatia, bu yıl gerçekleşmesi beklenen birkaç uluslararası festivalden biri.

Defected Chief Business Officer’ı James Kirkham, Campaign’e şöyle konuştu: “Defected’a getirdiğimiz ortaklıklarda çok seçici olma konusunda ayrıcalıklı bir konumdayım; bu, mantıklı olma ve özgünlüğü korumak, yeniliğin merkezde olmasını sağlamak ve hepsinden önemlisi hayranlarımız için katma değer sağlamakla ilgili.

Bu içerik, tüm bu bileşenlerin harika bir örneği ve son altı aydır Twitch’te yayınladığımız programlama dizimizin ardından gelen doğal bir adım.

Bir ürün özelliğini alma ve – Tisno’da bizimle yüz yüze parti yapamayan dünyanın dört bir yanındaki hayranlara – değerli Hırvatistan festivalimizden yepyeni bir gösteriyi her gün canlı formatta sorunsuz bir şekilde sunma fırsatını elde ediyoruz.

Bu, topluluğumuza getirmeye devam etmek istediğimiz hikaye anlatımı türü. Onlar, sevdikleri DJ’lere ve sanatçılara herkesten önce yakın olabiliyor.”

Yaratıcı ajans The One Off, ortaklık bağını kurmada rol aldı.

Defected ve Toshiba ayrıca düzenleyeceği yarışma ile katılımcılara sound bar (ses çubukları) ve 1 yıllık Amazon Music ve Defected Records ürünlerine aboneliği kapsayan bir Toshiba TV kazanma fırsatı sunacak.

Defected, canlı eğlence programları için Twitch ile Şubat 2021’de başlattığı altı aylık ortaklığının sonuna yaklaşıyor. Nisan ayında Avrupa’nın dört bir yanından altı saat boyunca canlı yayın etkinliği yayını için otomobil markası Opel ile iş birliği yapmıştı.

Senin için
Tümünü göster