Tommy Hilfiger Mercedes Benz iş birliği

Tommy Hilfiger Mercedes Benz Kapsül Koleksiyonu, ikilinin uzun yıllar sürecek stratejik iş birliği üzerine inşa ediliyor.

İş birliği kapsamında ilk Mercedes Benz koleksiyonunu sunan Tommy Hilfiger’ın bu koleksiyonunda tasarımlar; tasarımcının klasik Amerikan spor giyim geçmişini Mercedes Formula One® takımının yenilikçi teknik uzmanlığıyla bir araya getiriyor.

Chino, bomber ceket ve jean pantolon gibi klasik stiller, her mevsime uygun ve kırışmayan iplikler gibi işlevsel unsurlarla geliştirilerek kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti ve gri-siyah detaylarla sunuluyor. Tommy Hilfiger’ın imza çizgisi; metal fermuar uçlarında, küçük biye detaylarında ve kapüşon astarında yer alarak minimal bir yaklaşımla yeniden yorumlanırken mavi astarlar, klasik dış giyim parçalarına alışılmışın dışında bir dokunuş katıyor. Koleksiyon, modern Tommy erkek giyimi için sade ve sofistike bir stil sunuyor.

Tommy Hilfiger Mercedes Benz iş birliği ile hazırlanan koleksiyona 1 Nisan’dan itibaren Tommy Hilfiger mağazalarında ulaşmak mümkün.

Tommy Hilfiger marka elçilerini seçti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.