Tiger Beer yeni yılda yeni başlangıçlar yap diyor

Tiger Beer yeni yılda herkesi tutkularını takip etmeye davet ederek, bu yıl olmaz denilenin üzerine git ve istediğini al mesajı veriyor.

Marka, “Yeni Başlangıçlar kampanyası”  ile dövme sanatçısı olmayı hayal eden genç bir adamın öyküsünü üç dakikalık bir reklam filmi anlatıyor.

Reklam filmi, aile gelenekleri ile kendi yolunu çizme arasındaki gerilimi ele alıyor. Toplumun beklentilerine rağmen insanlara tutkularını takip etmeleri için ilham vermeye çalışıyor. Bu ilhamı da baba oğul ilişkisiyle ele alan marka, genç adamın babası tarafından ailesinin işini yapması için yönlendirildiği görülüyor. Belli bir dönem boyunca aile işini yapan genç adam, diğer zamanlarında da dövme işiyle ilgileniyor. Bir gün babası tarafından yakalanan genç adam kendi bildiği ve istediği dövme işini tercih ediyor. Seçtiği meslekte iyi işler yapan genç adamın kariyeri hızla yükseliyor ve ileride babasıyla barışıyor. Hatta babasına kendi elleriyle kaplan dövmesi bile yapıyor.

Heineken Malaysia Berhad’ın pazarlama direktörü Jiri Rakosnik, “Tiger Beer, hem görsel olarak hem de temel inançlarımızda güçlü ve genç kimliğe sahip bir markadır. Ogilvy Malaysia ile bu kampanyada çalışmak inanılmaz derecede heyecan vericiydi, çünkü bu kimliği bu muhteşem yeni filmle hayata geçirebildik. Bu kaplanın sesini bulması ve bir kez daha kükremesi harika.” dedi.

Kampanya Ogilvy Malaysia tarafından oluşturuldu, bu ajansın Tiger Beer Malaysia’nın sosyal ve dijital hesaplarını yönetmek için anlaşmasından bu yana yaratılan ilk kreatif çalışması.

Künye:

Reklamveren: Tiger Beer

Reklam Ajansı: Ogilvy Malaysia

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.