artwork

The Sabre Awards jürisinde Türkiye’den bir isim

7 sene önce

0

Halkla ilişkiler dünyasının en önemli ödüllerinden olan The Sabre Awards 2016 jürisinde yine ajans ve müşteri tarafından sektörün önde gelen profesyonelleri bir araya geldiler. The Sabre Awards 2016 EMEA jürisinde bu yıl Türkiye’den sadece Golin İstanbul Ajans Başkanı Kaan Berkan yer alıyor.

The Holmes Report tarafından 2000 yılından beri organize edilen The Sabre Awards organizasyonu kurucusu Paul Holmes; “The Sabre Awards’ın EMEA jürisi her zaman tüm dünyadan sektörün liderlerinin çekim merkezi olabilmesiyle ön plana çıkmıştır. Bu yıl da Avrupa’nın doğusundan batısına, dünyanın lider şirketlerini temsil eden yöneticiler jürimizde yer alıyor” dedi.

Golin İstanbul Ajans Başkanı Kaan Berkan; “Günümüzün hızla dijitalleşen ve gerçek zamanlı hale gelen dünyasında endüstrimizin de sürekli olarak kendisini yenileyebilmesi çok önemli. The Sabre Awards bir taraftan dünya çapında en başarılı işleri ödüllendirirken, diğer taraftan endüstrimizi geliştirecek ve yenileyecek fırsatların da altını çiziyor. Bu önemli jürinin bir parçası olmaktan ve endüstrimizin en iyi iletişimcilerinin işlerinin onurlandırılmasına katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” dedi.

The Sabre Awards için başvurular Ocak 2016 sonuna kadar devam ediyor. Ödül töreni ise Mayıs 2016’da daha sonra belirlenecek bir yerde gerçekleştirilecek.

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...