The Pitcher 2018 başvuruları başladı

The Pitcher gelecek vadeden girişimcileri yatırımcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve 20 girişimin sahneye çıkacağı etkinlik için başvurular başladı.

The Pitcher 2018 başvuruları başladı
the pitcher

The Pitcher 2018, 21 Nisan’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinliğe Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve Silikon Vadisi’nden 70’ten fazla yatırımcı katılacak. Seçilen 20 girişim, yatırımcılara işlerini ve projelerini tanıtma şansı elde edecek. Yatırımcıları etkileyen girişimler sponsor ve ortaklardan ödüllerini alacak.

Yatırıcımlar etkinlikte birçok yeni fikir ve projeyle tanışacak ve ekosistem trendlerini yakından tanıma fırsatı bulacaklar. Girişimciler, diğer katılımcıların konuşmalarını dinlemenin yanı sıra pek çok konferans, atölye ve seminere katılarak dopdolu bir gün geçirecekler.

Son başvuru tarihi 28 Şubat 2018

Etkinlik, tüm katılımcı ve girişim ekosistemi meraklıları için ücretsiz düzenleniyor. The Pitcher 2018 ile ilgili ayrıntılı bilgi almak, katılımcı veya yatırımcı olarak katılmak için www.thepitcher.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.