The Daily Mirror haber merkezi gençlere emanet

The Daily Mirror, gençleri reklamverenlerin de ilgisini çeken bir kampanya için haber merkezine davet etti.

The Daily Mirror, bizim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndan aşina olduğumuz bir kampanya başlattı. ‘Mirror NextGen’ kampanyası kapsamında 20 meraklı genç, Mirror’ın basılı ve internet mecralarında yazı işleri kontrolünü bugün için devraldı. Manşet tasarımından başyazı sütununa kadar gazete tasarımının her yönü gençlere açıldı.

Kampanyanın asıl amacı “İngiliz gençlerin neye ilgi duyduklarını ulusal konuşmanın merkezine koymak.” The Daily Mirror’ın editörü Alison Phillips, kampanya hakkında “İleriye dönük, yenilikçi, ve işleri daha iyi hale getiren yazı işleri kampanyalarımızın bir parçası olarak mirasımıza uyuyor.” dedi. 

Genç çalışanlar ‘Brexit’, iklim değişikliği, Koreli şarkıcı grupları ve ‘Aşk Adası’ gibi konulara değinecekler. Jeremy Corbyn, Aşk Adası’ndan Megan Barton-Hanson, Eğitim Bakanı Damian Hins ve Prens William ile röportajlar da gençlerin konuları arasında.

Bu kampanya yeni pazarlama patronu Jo Bacon yönetimindeki pazarlama bölümünün yardımı ile editör tarafından sunulan ilk kampanya oldu.

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.