The Container Store saklama çözümlerine bilimsel yaklaşıyor

Saklama alanları gerektiği gibi düzenlenmemiş bir mutfak, uzay zaman karmaşasına neden olabilir. Buna mahal vermek istemeyen The Container Store saklama çözümlerine bilimsel yaklaşıyor.

Mayıs ayında “Saklama çözümleri için duygusal bir dünya yaratacağız” vaadiyle The Container Store konkurunu kazanan Preacher, hayata geçirdiği ilk kampanyasında “dünya yaratma” vaadini yerine getirmiş bulunuyor. Austin merkezli bağımsız ajans boşluk, uzay, boş alan gibi kelimelerin tamamı için kullanılan “space” kelimesi ile saklama çözümlerine bilimsel bir yaklaşım getiriliyor.

The Container Store saklama çözümleri boş alanlar yaratıyor

“Boş alanın geldiği yer” isimli reklam serisinde düzgün bir şekilde organize edilen mutfakların evlerde boş alanlar yarattığı ve eşyaların daha kolay bulunduğu gibi konular derin uzay temasıyla ele alınıyor. Serinin “boşlukta sıkışmak” adlı filminde rastgele yerleştirildiği için çekmecenin arkasına düşüp sıkışmış bir saklama kabı kapağı üzerine gidiliyor.

Preacher’ın CCO’su Rob Baird, “The Container Store çok sevilen bir marka, aynı zamanda ardı ardına 19 yıldır ‘Çalışılacak En İyi Yer’ seçiliyor. Markanın ruhunu, faydalarını ve ulaşılabilirliğini öne çıkararak bu sevgiyi vurgulamak istiyoruz” açıklamasında bulunuyor.

30 saniyelik ikinci reklam filmi, herhangi bir yere bırakılan bir nesnenin derin uzayda, açıklanamaz bir şekilde kaybolmasını işliyor. Televizyonda yayınlanan reklam serisinin yanı sıra internet için hazırlanmış daha kısa videolar da hayata geçirilecek.

The Container Store Pazarlama Departmanı Başkan Yardımcısı Felipe Avila, “Müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarını anlıyoruz ve onlara boş alanlar yaratabileceğimizi, mutfak organizasyonlarını istedikleri şekilde yapmaları için onlara yardımcı olabileceğimizi anlatmak istiyoruz” diyor.

Geçtiğimiz yıl açılan konkura kadar The Container Store tüm iletişim çalışmalarını in-house yapıyordu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.