Tepe Savunma ve Güvenlik 25. Yıl Konferansı’nı gerçekleştirecek

Tepe Savunma ve Güvenlik 25. Yıl Konferansı’nda savunma ve güvenlik sektörüne yön verecek.

Türkiye’de savunma ve güvenlik sektöründe ilk yüzde 100 yerli sermayeli şirket olma özelliğini koruyan Tepe Savunma ve Güvenlik, 12 Şubat 2019, Salı günü Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştireceği “Güveni Paylaşanlar” temalı konferansında güvenlik konusunu uluslararası isimlerle masaya yatıracak.

Tepe Savunma’nın, 25. kuruluş yılı şerefine düzenleyeceği konferansın ilgi çekici konuşmacıları arasında Eski NATO komutanı ve İngiliz Genel Kurmay Başkanı Sör Richard Shirreff, kendi geliştirdiği güneş enerjisi ile çalışan uçağıyla 24 saat kesintisiz uçarak dünyada ses getiren İsviçreli kâşif, pilot Andre Borschberg ve Londra 2012 Olimpiyatları’nın güvenliğini sağlayan John Donlon yer alıyor.

“Güven, Saygı ve Uzmanlık” ilkelerine dayalı çalışma yaklaşımları ile müşterilerine her zamankinden daha yakın olmayı hedeflediklerini belirten Tepe Savunma ve Güvenlik Genel Müdürü Bora Doğualp, 25. kuruluş yılı onuruna düzenledikleri konferansla ilgili şunları söyledi: “Kurulduğumuz ilk günden bu yana sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, fark yaratmaya çalıştık. Aramızda güvene dayalı güçlü bağı her geçen gün daha da güçlendirdik. Sadece bir ihtiyaç değil vazgeçilmez bir gereklilik olan güvenlik sektörü, bireylerin olduğu kadar toplumun güvenliğini de tamamlayıcı oldukça hassas sorumluluklar üstleniyor. Biz de bu sorumluluk bilinci ile “Güveni Paylaşanlar” konferansımızda dünyanın önemli uzmanlarını, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle buluşturarak sektörün geleceğine birlikte yön vereceğiz.”

KonferanstaEski NATO komutanı ve İngiliz Genel Kurmay Başkanı Sör Richard Shirreff‘in “Global Güvenlik” konusunda yapacağı konuşmayı İngiltere eski polis şefi ve Londra 2012 Olimpiyatları’nın terörle mücadele stratejilerini belirleyen John Donlon’un konusuyla ilgili bilgi vereceği oturum izleyecek. Konferansın üçüncü uluslararası konuşmacı ise oldukça renkli kişiliği ile dikkat çeken ve kendi geliştirdiği güneş enerjisi ile çalışan uçağıyla gece ve gündüz hiç yakıt almadan Japonya ve Hawaii arasında seyahat eden Andre Borschberg olacak.

25. yıl iletişim kampanyasını “Aramızdaki bağı görebiliyor musunuz?” sloganıyla yürüttüklerini belirten Tepe Savunma ve Güvenlik Pazarlama Müdürü Nigar Koyuncuoğlu, yeni nesil güvenlik anlayışı ile müşterileri ve tedarikçilerine çözümler sunduklarını belirtiyor. Koyuncuoğlu, alanında önemli isimleri ağırlayacakları konferansla ile de savunma ve güvenlik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıracaklarının altını çiziyor.

Tepe Savunma ve Güvenlik konferansta ayrıca birbirinden değerli Türk konuşmacıları da ağırlayacak. Nöro sağlık ve eğitim konusunda kendi alanında akademik faaliyetlerde bulunan Dr. Kerem Dündar, fütürist Ufuk Tarhan, girişimci fütürist Alphan Manas ve gazeteci Timur Sırt birbirinden ilginç konuşmaları ile konferansta yer alacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.