Teleflora Sevgililer Günü temalı reklamını yayınladı

Online çiçek sipariş platformu Teleflora Sevgililer Günü için Wonderful Agency ile birlikte sessiz bir animasyon reklam filmi hazırladı.

Teleflora’nın Sevgililer Günü temalı animasyon reklam filmi, doğru aşkı bulmak ve bu duygusal yolculukta çiçeklerin oynadığı rolü keşfetmek ile ilgili.

Siyah beyaz formatta tasarlanan 1,30 dakikalık animasyon reklam filmi, genç bir oğlanın çocukluk aşkına çiçek vermesiyle başlıyor. Sonraki dakikalarda da doğru aşkı arayan gencin çiçek hediye ettiği diğer kızları görüyoruz. Deneyimleri genelde sonu hayal kırıklığı ile biterken, kahramanımız olgunlaşıyor ve beklenmedik şekilde gerçek aşkı buluyor. Genelde o kadınlara çiçek verirken, bu kez yürürken yere düşürdüğü gülü bir kadın ona veriyor. Romantik hikayeleri bu şekilde başlıyor…

Wonderful Agency Chief Creative Officer’ı Darren Moran kampanyayla ilgili: “Hayatımız boyunca birçok kişiden hoşlanıyoruz; bazen hızlı gerçekleşiyor, bazen yıllar alıyor. Çiçekler ve simgeledikleri şefkat, flörtün önemli parçaları. Fakat sonunda sadece gerçek sevginin çiçek açmasını umut ediyoruz. Bu da onu bulma yolculuğunu anlatıyor.” dedi.

Künye

Reklamveren: Teleflora

Ajans: Wonderful Agency

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.