Teknosa beklenen hediyeyi veriyor

2017 yılında başladığı “Durum Buysa, Teknosa” iletişimini, “Beklenen Hediye” isimli yılbaşı filmiyle sürdüren Teknosa beklenen hediyeyi veriyor.

Teknosa, “Durum Buysa, Teknosa” kampanyasını yeni bir yılbaşı filmi ile devam ettiriyor. Yılbaşı ruhuna uygun şekilde ve esprili bir dille yaratılan “Beklenen Hediye” filmi; hayatı boyunca beklediği hediyeyi alamayan bir çocuğun, sonunda hayallerine Teknosa ile kavuşmasını konu alıyor.

2004 yılında başlayan film, 2011 yılında devam ediyor ve 2018’de sona eriyor. Sanat yönetimi ve sinematografinin ön planda olduğu filmde, her dönem için özel dekor ve makyaj çalışmaları var. Yönetmenliğini Emre Akay’ın üstlendiği filmin dış sesi, diğer filmlerde de olduğu gibi Ali Atay.

Filmin sonunda ise tüketicileri bir sürpriz bekliyor. Geleneksel reklamcılığa oldukça yenilikçi bir anlayış getiren Teknosa, filme konusunu veren “beklenen hediyeyi” filmde göstermiyor. Kullanıcılardan, yıllardır beklediği hediyeye kavuşan gencin yüzünü güldüren hediyeyi, 21-25 Aralık tarihleri arasında Teknosa’nın Facebook sayfasına gelerek tahmin etmeleri isteniyor. Bu hediye daha sonra, filmin devamı niteliğindeki Facebook canlı yayınında açıklanacak. Teknosa, hediyeyi doğru tahmin eden kullanıcıları yılbaşı sürprizleriyle ödüllendirecek.

Künye:

Reklamveren: TEKNOSA
Reklamveren Temsilcisi: Ayşegül Bahçıvanoğlu, Serap Balkan, Esra Yüksel, Aslıhan Yılmaz
Reklam Ajansı: 4129Grey
CEO&CCO: Alemşah Öztürk
Yaratıcı Yönetmen: Seren Köroğlu
Yaratıcı Grup Başkanı: Ahmet Terzioğlu
Yaracıtıcı Grup: Ercan Akkaya, Bilal Öztaş, Şafak Kördikanlıoğlu
Marka Direktörü: Melike Aşcı
Marka Yöneticisi: Ecem Gök
Ajans Yapımcıları: Gülşah Batıbeki, Kasım Bektaş, Can Aran
Dijital İletişim Direktörü: Kayhan Dural
Dijital İletişim Grubu: Serpil Kahraman, Derya Özkara, Özge Çaldıran, Uğurcan Demir, Selin Dönmez
Yapım Şirketi: Jaguar
Yönetmen: Emre Akay
Müzik: 3K1A

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.