Teknoloji Zirvesi’nde canlı yayındayız

Turkcell’in düzenlediği Türkiye’nin en kapsamlı ve geniş katılımlı teknoloji etkinliği Teknoloji Zirvesi, Lift Content Factory içerik ortaklığıyla gerçekleştiriliyor. Tüm gelişmeleri dakika dakika canlı yayında takip edebilir, röportajlara, fotoğraflara ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

‘Türkiye. Bugün. Şimdi.’ sloganıyla gerçekleştirilen zirve, yapay zekanın ‘Einstein’ları başta olmak üzere 100’e yakın fikir önderini bir araya getiriyor. 2010 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin marka etkinliği haline gelen Teknoloji Zirvesi’nde yine ses getirecek konu ve konuşmacılar yer alıyor. Zirvede Türkiye’nin teknolojide geldiği konum ve Türkiye’nin neleri başardığı masaya yatırılıyor.

09:00’da başlıyor

09:00’da açılış şovuyla başlayacak programın ilk bölümünde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan,  T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan protokol konuşmalarını yapacaklar.

Dünyaca ünlü isimler konuşma yapacak

Ardından Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu konuşmasını yapacak. Gün içinde ana sahnede sunum yapacak diğer konuşmacılar ve ele alacakları konu başlıkları ise aşağıdaki gibi olacak:

Mats Granryd, GSMA Genel Direktörü – Akıllı Bağlantı Çağına Giriş

Prof. Stuart J. Rusell, Yapay Zeka Fikir Önderi – Yapay zeka bizleri nasıl daha iyi insanlar yapabilir?

Rob High, IBM Watson, CTO – İçgörüden ilhama; bilgisayarın hayatımızda değişen rolü

Paul Michael Scanlan, HUAWEI, CTO – 5G hayatımızı nasıl yenileyecek?

Theodor Arhio, TBWA, Global Kreatif ve İçerik Direktörü – Dijital çağda milyar dolarlık bir marka yaratmak

Beş salonda eş zamanlı oturumlar

Ayrıca öğleden sonra beş farklı salonda, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek paneller “Hayat. Bugün. Şimdi”, “İş. Bugün. Şimdi”, “Yükselen Teknolojiler. Bugün. Şimdi”, “Pazarlama. Bugün. Şimdi” ve “Girişimcilik. Bugün. Şimdi” başlıkları altında işlenecek.

Lift Content Factory içerik ortaklığıyla gerçekleştirilen Teknoloji Zirvesi ile ilgili tüm gelişmeleri dakika dakika canlı yayında takip edebilir, röportajlara, fotoğraflara ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.