artwork

TBWA\İstanbul ve Endeavor’dan girişimciliğe destek

8 sene önce

0

TBWA\İstanbul ve Endeavor Girişimci Destekleme Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen Disruption In Business semineri, 12 Şubat Cuma günü TBWA\İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleşti.

Endeavor Girişimci Destekleme Derneği bünyesindeki, gelecek vadeden 8 farklı girişimin TBWA\İstanbul müşterileriyle bir araya getirildiği seminerde, alışılagelmiş, geleneksel iş yapış şekillerini günümüzün teknolojisiyle harmanlayan yapılar kendilerini tanıtma fırsatı buldular. Online pazar, big data, performans pazarlaması ve online finans alanlarındaki çalışmalarıyla başarıyı yakalamış şirketlerin kurucuları sırasıyla söz alarak soruları yanıtladılar ve kendi girişimcilik hikayelerini anlattılar.

Online pazar alanında armut.com ve dugun.com; big data alanında Vispera ve eBrandValue; performans pazarlaması alanında Insider ve Adphorus; online finans alanında ise parasut.com ve hesapkurdu.com girişimleri bu seminerde sahneye çıkma fırsatı buldu. Önümüzdeki yıllarda da bu seminerin farklı girişimcilerle sürdürülmesi ve böylece farklı girişimcilik hikayelerinin geniş alana duyurulması planlanıyor.

Seminer sonrasında TBWA\İstanbul CSO’su Toygun Yılmazer ve Endeavor Girişimci Destekleme Derneği Özel Projeler Müdürü Alev Ertem’den konuyla ilgili aldığımız görüşlerle beraber, seminerle ilgili ayrıntılara Campaign Türkiye Mart 2016 sayısında yer verilecek.

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...